Odkrywaj ŚWIAT BIZNESU

Rozwijaj swój biznes

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne do pracy nad własną firmą. Przekonaj się, jak działać by generować większy przychód, oraz skuteczniej zarządzać swoim biznesem.

ODBIERZ SWOJĄ KARTĘ
Odkrywaj ŚWIAT BIZNESU
KURSY

KURSY

Wgląd w empatię

Wgląd w empatię

Dowiedz się, jak rozwijać empatię poprzez zrozumienie punktów widzenia i perspektyw innych ludzi.  Nauczysz się, jak lepiej zrozumieć innych i "wchodzić w ich buty", co przyda się w codziennych sytuacjach i relacjach z innymi. Będziesz w stanie lepiej komunikować się z innymi i bardziej rozumieć ich potrzeby.

Zobacz więcej
Jak dogadać się z każdym?

Jak dogadać się z każdym?

Ten kurs jest dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawy rozwoju osobowości. Może pomóc Ci zdobyć pewność siebie i umiejętność komunikowania się z różnymi ludźmi. Dzięki niemu będziesz też w stanie oceniać strategie dla sytuacji, w których potrzebna jest umiejętność wywieranie wpływu lub komunikacji.

Zobacz więcej
Szkoła Customer Success

Szkoła Customer Success

Dzięki temu programowi zmniejszysz ilość klientów, które rezygnują z Twojego produktu czy usługi. Poznasz skuteczne metody i narzędzia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów i zwiększyć ich satysfakcję co wpłynie na wzrost Twoich zysków.

Zobacz więcej
Zostań Lepszym Negocjatorem

Zostań Lepszym Negocjatorem

Ten program nauczy Cię wdrożenia umiejętności negocjacyjnych w biznesie oraz w codziennym życiu. To kompleksowy kurs, który nauczy Cię podstaw, sztuczek i strategii.

Zobacz więcej
Sprawdź Swój Pomysł i Znajdź Pierwszego Klienta

Sprawdź Swój Pomysł i Znajdź Pierwszego Klienta

Ten program pokaże Ci, jak przejść ścieżkę od braku pomysłu na biznes, do pierwszego płacącego klienta. Nauczysz się także, jak sprawdzać swoje pomysły, aby mieć pewność, że zadziałają.

Zobacz więcej
Podstawy Inteligencji Emocjonalnej

Podstawy Inteligencji Emocjonalnej

Ten kurs dotyczy podstaw inteligencji emocjonalnej, która jest sposobem radzenia sobie z uczuciami i emocjami. Pomoże Ci w lepszym zrozumieniu Twoich emocji i emocji osób wokół Ciebie. Inteligencję emocjonalną możesz wykorzystać do tego, aby lepiej radzić sobie z sytuacjami stresowymi i pomagać innym.

Zobacz więcej

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected]

Są 2 kroki do wykonania:

  1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
  2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

  • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
  • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

  1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
  2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
  3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
  4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

Close

Transparent World Sp. z o.o. wykorzysta informacje podane w tym formularzu, aby się z Tobą skontaktować i stworzyć Ci konto z dostępem do darmowego kursu. Więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności można znaleźć na stronie Polityki prywatności.