Menu Toggler

Ustal Swoje Cele

Ten program pomoże Ci ustalić Twoje cele i zbudować system osiągania celów. Użyjemy do tego najskuteczniejszej metody - Trzy Poziomy, która odmieni Twój sposób działania.


Odbierz kartę do tego i wszystkich pozostałych kursów lub dołącz tylko do tego programu w opcji lifetime:

Odbierz kartę dostępną
na OpenSea
Dołącz do kursu
za 995 PLN
Ustal Swoje Cele

Twój Instruktor

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Miał dość świata, gdzie była tylko praca, przekrwione oczy, brak celów, chęć wzięcia kredytu i oczekiwania na emeryturę.

Zbieg okoliczności. Odpowiednie książki, odpowiedni ludzie i… odkrył, że jest inna droga. Po przeczytaniu: 4-Hour Workweek i Getting Things Done, odkrył zaletę ustalania celów i automatyzowania dochodzenia do nich.

W 2016 roku otworzył bloga Trzy Poziomy. Wypisał tam swoje cele, podzielił je na poziomy, dodał daty i zaczął je realizować.

Ciągle realizuje swoje cele. To kilka z tych, które zrealizował od 2016 roku: odwiedził 20+ krajów, odwiedził 20+ wyjątkowych miejsc w Polsce, przez 7 dni nie używał żadnych ekranów i elektroniki, osiągnął dochód 50,000 PLN miesięcznie. Zbudował firmy, o przychodach 10 MLN PLN rocznie. Przebiegł ultramaraton. Kupił mieszkanie na wynajem. Zbudował portal Akademia.pl i zdobył ponad 20,000 klientów. Naprawia uśmiech u dentysty. Zebrał ponad 330,000 PLN na Hospicja dla dzieci. Medytował 365 dni. Nagrywał daily VLOG przez 365 dni z rzędu. Zbudował kilka firm i zatrudnił ponad 20 ludzi.
Jego drogę do tych celów możesz zobaczyć w Vlogu na kanale YouTube MiroBurn.

Wyobraź sobie, że masz ...

Wyobraź sobie, że masz ...

 • Mnóstwo czasu na ważne rzeczy,
 • Jasno określoną drogę, którą idziesz w życiu, biznesie, karierze,
 • Poczucie, że panujesz nad swoim życiem (nie kierują nim inni)
 • Wdrażasz Twój własny system ustalania celów i automatyzacji,
 • Osiągasz wyznaczone cele w założonym czasie,
 • Nie gonisz za króliczkiem, którego wypuścili inni.

Ten program pomoże Ci zmienić Twoje życie.

Kurs Ustal Swoje Cele to:

Ustal Swoje Cele 12 Modułów
Ustal Swoje Cele 103 Lekcje
Ustal Swoje Cele 6 h Kursu

Pomogę Ci osiągnąć Twoje cele!

Ten program łączy w sobie całą pasję i wiedzę Instruktora o ustalaniu i osiąganiu celów. To, czego dowiedział się z wielu książek.
To połączenie wszystkiego, czego nauczył się podczas kilku lat budowania systemu Trzy Poziomy.

Oto co otrzymasz:

 • 12-modułowy program Ustal Swoje Cele
 • Szablony dokumentów, checklisty
 • Moduł Bonusowy: Materiały Dodatkowe
 • Moduł Bonusowy: Program w wersji audio
 • Dostęp 24/7 - kiedy tylko potrzebujesz
 • Prywatna grupa Facebook dla studentów

 

Pomogę Ci osiągnąć Twoje cele!

Przykładowe lekcje

MODUŁ 3, Lekcja 3: Dlaczego 3 Poziomy

MODUŁ 10, Lekcja 4: Sam Jak Palec

PLAN GRY

PLAN GRY

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Poznasz plan działania i powiem Ci jak studiować ten program. Zrozumiesz model naszej współpracy i to, co osiągniesz.

CELE

CELE

Przechodzimy do działania. Wyjaśnię Ci jak prawidłowo wyznaczać cele, żeby faktycznie były celami, a nie marzeniami. Pokażę Ci, czemu musimy zacząć od ok. 20 do 30 celów.

TRZY POZIOMY

TRZY POZIOMY

Dlaczego 3 Poziomy? W tym module poznasz odpowiedź na to pytanie. Pokażę Ci, czemu model 3 Poziomów jest tak skuteczny.

CZAS

CZAS

Żeby powiedzieć o czymś, że jest celem, musimy mieć określony czas. Czyli moment, do którego go osiągniemy. Dodanie czasu do celów nie jest jednak takie proste.

PLANOWANIE ROKU

PLANOWANIE ROKU

Przechodzimy do realizowania. Mając wyznaczone i zaplanowane cele, pora ułożyć plan ich realizacji. Dowiesz się, kiedy zacząć i jak planować cały rok.

PLANOWANIE MIESIĄCA

PLANOWANIE MIESIĄCA

Mając zaplanowany rok, przejdziemy do planowania miesiąca. Pokażę Ci, co musisz wziąć pod uwagę, planując wykonanie celów, aby podsumowując miesiąc, większość z nich była wykonana.

PLANOWANIE TYGODNIA

PLANOWANIE TYGODNIA

Dowiesz się, po co planować tydzień. Dlaczego to tak istotne, aby mieć zaplanowane kolejne kroki również na przyszłe tygodnie. Nie tylko na rok czy miesiąc.

PLANOWANIE DNIA

PLANOWANIE DNIA

W tym module przechodzimy do planowania poszczególnych dni. Powiem Ci, po co i jak to robić. Zdradzę Ci błędy początkujących.

AUTOMATYZACJA

AUTOMATYZACJA

Planowanie i osiąganie celów nie jest proste, ale z kilkoma trickami z tego modułu, zaoszczędzisz sporo czasu. Zobaczysz, co sam stosuję, aby w sporym zakresie zautomatyzować pracę nad celami.

WYTRWAŁOŚĆ

WYTRWAŁOŚĆ

Mając nawet najlepiej zaplanowane cele, super system oraz determinację do ich osiągania, bez wytrwałości będzie Ci trudno. Pokażę Ci, jak sobie radzić w najtrudniejszych momentach. Jak zbudować odpowiednie nastawienie.

EDYTOWANIE CELÓW

EDYTOWANIE CELÓW

Gdy pierwszy raz wyznaczamy cele, wszystkie wydają się super. Po pewnym czasie zauważamy, co chcemy robić, a czego nie. Które cele są dla nas ważne, a które trzeba zmieniać lub usunąć.

ZAKOŃCZENIE

ZAKOŃCZENIE

To ostatni moduł. Pokażę, Ci co dalej. Dowiesz się też, jaki mam dla Ciebie prezent.

Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ

Kursy, które uzupełnią "Ustal Swoje Cele" to:

 • Zwiększ Swoją Produktywność
 • Przestań Robić – Zacznij Delegować

Odkryj świat PRODUKTYWNOŚĆ już teraz!

Sprawdź
Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected].

Są 2 kroki do wykonania:

 1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
 2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

 • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
 • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

 1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
 2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
 3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
 4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

?>