Menu Toggler

Wystąpienia Publiczne

W tym programie poznasz metody, które pomogą Ci przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Co więcej, kurs pomoże Ci odnaleźć Twój indywidualny styl. Nauczysz się mówić tak, by widownia chętnie słuchała, była zaangażowana i co najważniejsze - chętnie kupiła Twoją propozycję (produkt, usługę, ideę… czy cokolwiek, co prezentujesz!).


Odbierz kartę do tego i wszystkich pozostałych kursów lub dołącz tylko do tego programu w opcji lifetime:

Odbierz kartę dostępną
na OpenSea
Dołącz do kursu
za 995 PLN
Wystąpienia Publiczne

INSTRUKTOR

Michał Rozkrut

Michał Rozkrut

Zdobywał swoje pierwsze poważne zawodowe doświadczenia w ramach struktur międzynarodowej organizacji Toastmasters International. Tam rozwinął się jako mówca, szkoleniowiec i jako lider. Szkolił pracowników korporacji, przedsiębiorców, studentów, a także polityków. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w prowadzeniu spotkań i szkoleń.

Pracował także jako wolontariusz przy największych eventach szkoleniowych w Polsce: MMI, NAC, The Way Ahead z Robbinsen, gdzie zza kulis przyglądał się zawodowym mówcom. Laureat (3 miejsce w finale w kraju) w konkursie krasomówczym "Mistrz perswazji" organizowanym przez Radę Języka Polskiego.

Boisz się występować przed publicznością?

Boisz się występować przed publicznością?

Jesteś zawsze skłonny do uciekania przed okazjami do publicznego występowania? Czujesz się skrępowany, kiedy widzisz tłum ludzi patrzących w twoją stronę? Nie masz pewności, jakie słowa wybrać, aby przekazać swoją myśl w sposób klarowny i zrozumiały dla innych?

Jeśli tak, nie jesteś sam.

Wiele osób odczuwa lęk przed publicznym wystąpieniem, a niektórzy ludzie nawet nie podejmują takiej próby z powodu tych obaw. Jednak nie musisz już dłużej unikać tych sytuacji. Ten kurs pomoże Ci przełamać swoje lęki i osiągnąć sukces.

Bez obaw - nie wymuszę na Tobie zmiany osobowości, nie chcę zrobić z Ciebie kopii kogoś innego. Moim celem jest pomóc Ci odkryć swoje wewnętrzne talenty i umiejętności, abyś mógł przedstawić siebie i swoje idee w atrakcyjny sposób.

Wystąpienia Publiczne to:

Wystąpienia Publiczne 6 Modułów
Wystąpienia Publiczne 36 Lekcji
Wystąpienia Publiczne +2 h Kursu

Czy ten kurs jest dla mnie?

W tym programie znajdziesz wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci przełamać lęk przed wystąpieniami i stać się pewnym siebie mówcą. Kurs skupia się na tym, jak odkryć swoje mocne strony i w pełni wykorzystać je w swoich wystąpieniach. Pokazuje, jakie wartości i przekonania warto w sobie wzmocnić, aby poczuć się swobodnie i pewnie podczas wystąpień.

Poznasz również wiele praktycznych technik i narzędzi, które pomogą Ci skonstruować treść wystąpienia, dobrze zarządzać publicznością i wykorzystać swój głos i mowę ciała w sposób, który skutecznie będzie wspierał przekaz. Skupimy się na tym, abyś mógł być sobą, a jednocześnie stał się skutecznym i niepowtarzalnym mówcą.

Dodatkowo, kurs zawiera wiele ciekawych informacji o tym, jak poradzić sobie w różnych sytuacjach, takich jak elevator pitch czy udzielanie feedbacku. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie wykorzystać swoje umiejętności w różnych sytuacjach i stać się skutecznym i zaufanym mówcą.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Lista modułów

MENTALNOŚĆ MÓWCY

MENTALNOŚĆ MÓWCY

Lekcja 1: Wprowadzenie
Lekcja 2: O mnie i nasz cel
Lekcja 3: Po co Ci umiejętność przemawiania
Lekcja 4: Jak się przełamać
Lekcja 5: Przekonania
Lekcja 6: Praca domowa

TY JAKO MÓWCA

TY JAKO MÓWCA

Lekcja 1: Twoja historia
Lekcja 2: Twoje cele
Lekcja 3: Doświadczenie
Lekcja 4: Temperament
Lekcja 5: Twoja oferta
Lekcja 6: Praca domowa

TWOJA PUBLICZNOŚĆ

TWOJA PUBLICZNOŚĆ

Lekcja 1: Kim jest Twoja publiczność
Lekcja 2: Cele i oczekiwania publiczności
Lekcja 3: Angażowanie publiczności
Lekcja 4: Trudny uczestnik
Lekcja 5: Wybierz jednego
Lekcja 6: Praca domowa

ATRYBUTY MÓWCY

ATRYBUTY MÓWCY

Lekcja 1: Głos
Lekcja 2: Mowa ciała
Lekcja 3: Rekwizyty
Lekcja 4: Środowisko
Lekcja 5: Forma wystąpienia
Lekcja 6: Praca domowa

TREŚĆ WYSTĄPIENIA

TREŚĆ WYSTĄPIENIA

Lekcja 1: Początek
Lekcja 2: Rozwinięcie
Lekcja 3: Zakończenie
Lekcja 4: Storytelling
Lekcja 5: Suche dane
Lekcja 6: Praca domowa

SZTUCZKI NA KONKRETNE OKAZJE

SZTUCZKI NA KONKRETNE OKAZJE

Lekcja 1: Elevator pitch
Lekcja 2: Feedback - model FUKO
Lekcja 3: Motywowanie zespołu
Lekcja 4: Przedstawienie innej osoby
Lekcja 5: Tych rzeczy unikaj
Lekcja 6: Podsumowanie i praca domowa

Zobacz więcej kursów w świecie KARIERA!

 • Przejdź Rozmowę Kwalifikacyjną - Skutecznie!
 • Zbuduj Swoją Karierę
 • Odmień Swoją Karierę
 • Przejdź Rozmowę Kwalifikacyjną - Skutecznie!
 • Zostań Skutecznym Liderem

Odkryj świat KARIERY już teraz!

Sprawdź
Zobacz więcej kursów w świecie KARIERA!

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected].

Są 2 kroki do wykonania:

 1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
 2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

 • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
 • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

 1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
 2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
 3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
 4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

?>