Menu Toggler

Zwiększ Swoją Produktywność

Nauczysz się jak zbudować swój MEGA PRAKTYCZNY system produktywności, który na stałe odzyska Twój czas.


Odbierz kartę do tego i wszystkich pozostałych kursów lub dołącz tylko do tego programu w opcji lifetime:

Odbierz kartę dostępną
na OpenSea
Dołącz do kursu
za 995 PLN
Zwiększ Swoją Produktywność

INSTRUKTOR

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Ma 39 lat i jest powiązany z kilkoma firmami:

 • Transparent World sp. z o.o. – technologia i edukacja,
 • ​Mazuko Finance sp. z o.o. – firma księgowa,
 • ​Cool Guys Capital sp. z o.o. - firma inwestycyjna,
 • HeyEdu sp. zo.o. - asystent edukacji.

Oprócz tego:
Mąż ​​oraz tata dwójki dzieci. Rozpoczął przygodę z inwestowaniem. YouTuber, Bloger, Podcaster, a także Podróżnik (25 krajów). Zawodnik CrossFit i emerytowany ultramaratończyk. Czyta dziesiątki książek rocznie. Prowadzi aktywnie kilka firm,  doradza i otwiera kolejne. Śpi 7-8 godzin dziennie i ma dużo wolnego czasu.

Każdy z nas ma do dyspozycji 24 h

Każdy z nas ma do dyspozycji 24 h

Niektórzy w tym czasie mają czas na pracę, prowadzenie firmy, rodzinę i nawet przyjemności.
Podczas gdy inni gonią na każdą minutą, za każdym zadaniem i na koniec dnia nie mają poczucia zrealizowanego celu i kontroli nad tym, co robią i gdzie zmierzają.

Dobrze wdrożone zasady produktywności pozwalają całkowicie zmienić styl naszego życia.

 • Nagle nasza praca lub biznes zaczynają rozkwitać.
 • Nagle mamy czas na rodzinę, przyjaciół.
 • Nagle mamy czas na sen, sport i relaks.

Ten kurs to brakujące ogniwo do zbudowania skutecznego systemu produktywności i odzyskania czasu.
Na stałe.

KURS Zwiększ Swoją Produktywność TO:

Zwiększ Swoją Produktywność 11 Modułów
Zwiększ Swoją Produktywność 180 Lekcji
Zwiększ Swoją Produktywność 10 h Kursu

Poznaj sprawdzony system

Zajdziesz tu wszystko, czego autor kursu nauczył się przez ostatnie 10 lat o produktywności. Wszystko, czego używa na co dzień w swoim życiu. Dodał do tego setki badań oraz zbudował system, który pozwoli Ci wdrożyć wszystkie lekcje w 11 tygodni. Po ukończeniu programu zyskasz czas na to, co lubisz. Będziesz realizował więcej w krótszym czasie. Będziesz mieć zawsze kontrolę nad swoimi zadaniami. W każdej sferze życia.

Możesz testować i próbować różnych technik, które przeczytasz w różnych blogach. Większość z nich działa cudownie, ale wdrożenie całego systemu pomoże Ci w końcu zapanować nad swoim życiem i mieć czas na wszystko.

Poznaj sprawdzony system

Przykładowe lekcje

MODUŁ 4, Lekcja 2: Więcej Pracy, Więcej Efektów

MODUŁ 6, Lekcja 13: Usuwanie Złych Nawyków

PLAN GRY

PLAN GRY

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Poznasz plan działania i powiem Ci jak studiować ten program. Zrozumiesz model naszej współpracy i co będziesz próbować osiągnąć.

TWOJE CELE

TWOJE CELE

Przechodzimy do działania. Wyjaśnię Ci dlaczego cele są w tym wszystkim takie ważne. Przedstawię Ci metodę Trzy Poziomy. Szczegóły tej metody poznasz w innym kursie: Ustal Swoje Cele.

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Poznasz przykładowe narzędzia. Zobaczysz, co sam stosuję, aby w sporym zakresie zautomatyzować pracę nad celami i jakich narzędzi używam aby zwiększać swoją produktywność..

PLANOWANIE PRACY

PLANOWANIE PRACY

Przejdziemy do analizy Twojego dnia. Dowiesz się jak planować pracę w kontekście dnia, tygodnia, miesiąca czy nawet roku i po co to robić.

PRACA Z ZADANIEM

PRACA Z ZADANIEM

Wszystko o zadaniach: jak opisywać, ustalać priorytety i budować nawyki. Poznasz technikę Pomodoro i nauczysz się wykorzystywać efekt Zaigernik.

SKUPIENIE I ROZPRASZACZE

SKUPIENIE I ROZPRASZACZE

Jak pracować efektywnie? Poznasz tajniki pracy na komputerze, na telefonie, sposoby na eliminację rozpraszaczy. Wszystko aby zmaksymalizować produktywność.

INBOX 0

INBOX 0

Dowiesz się co oznacza Inbox 0 i jak go osiągnąć. Zobaczysz dokładne instrukcje zaimplementowania w skrzynce mailowej, narzędziu do zadań, notatkach, plikach czy przeglądarce.

OPTYMALIZACJA

OPTYMALIZACJA

Dowiesz się jak robić podsumowania tygodnia czy miesiąca. Jak optymalizować cele i projekty. Jak zbudować i wdrożyć swój własny system optymalizacji.

ORGANIZACJA

ORGANIZACJA

Poznasz tajniki efektywnej pracy z dokumentami, z Evernote, z notatkami oraz plikami.

HACKOWANIE

HACKOWANIE

Jak wykorzystać dźwignię? Poznasz podstawy delegowania, i pracy z asystentem, które dokładnie opisane są w programie: Przestań Robić – Zacznij Delegować.

CO DALEJ?

CO DALEJ?

To kilka lekcji zwieńczających wszystko to, czego uczę Cię w kursie.

Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ

Kursy, które uzupełnią "Zwiększ Swoją Produktywność" to:

 • Ustal Swoje Cele
 • Przestań Robić – Zacznij Delegować

Odkryj świat PRODUKTYWNOŚĆ już teraz!

Sprawdź
Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected].

Są 2 kroki do wykonania:

 1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
 2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

 • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
 • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

 1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
 2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
 3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
 4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

?>