Hackowanie Mózgu PRO

Przejdź level wyżej! W tym kursie poznasz zaawansowane metody dotyczących hakowania mózgu oraz informacje, jak dopasować je indywidualnie do Twoich potrzeb. Przekonasz się, jak wejść na najwyższy poziom pracy mózgu.


Odbierz kartę do tego i wszystkich pozostałych kursów lub dołącz tylko do tego programu w opcji lifetime:

Odbierz kartę dostępną
na OpenSea
Dołącz do kursu
za 570 PLN
Hackowanie Mózgu PRO

INSTRUKTOR

Kamil Lelonek

Kamil Lelonek

Pomaga przedsiębiorcom wykorzystać potencjał ich mózgu, podnosić wydajność umysłową, a w efekcie pracować wydajniej i zarabiać więcej. Współpracuje głównie z osobami z branży IT, managerami i przedsiębiorcami.

Jest programistą, pracuję jako technical team leader i manager w branży IT, więc doskonale rozumie problemy i potrzeby osób pracujących umysłowo na najbardziej wymagających stanowiskach.

Ukończył studia dietetyczne oraz studia podyplomowe z psychodietetyki. Interesuje się medycyną, neurobiologią, chemią mózgu oraz zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją wydajności umysłowej. Dzięki temu wie, jak wykorzystać odkrycia naukowe do efektywnej poprawy pracy umysłu.

Też tak masz?

Też tak masz?

 • Rozumiesz już podstawy biohackingu. Pojęcia takie jak długowieczność, life expectancy czy healthspan nie są Ci obce, ale nie do końca wiesz, jak na nie wpływać. Szukasz wiarygodnych informacji na temat tego, jak funkcjonuje Twój organizm, aby podnieść jego wydajność i długość życia.
 • Interesujesz się metodami uznawanymi za eksperymentalne nawet w środowisku biohackingowym, takimi jak zażywanie grzybów medycznych, mikrodawkowanie psychodelików lub świadome sterowanie gospodarką hormonalną. Potrzebujesz jednak rzetelnych materiałów na temat tego, jak z nich korzystać, żeby sobie nie zaszkodzić.

 • Czujesz, że stać Cię na więcej. Możesz pracować wydajniej, wieść lepsze życie towarzyskie, podnieść poziom swojego libido, wyrobić sobie jeszcze lepszą sylwetkę i osiągać kolejne sukcesy. Nie umiesz jednak jeszcze wykorzystać w pełni swojego potencjału.

 • Chcesz bardzo dobrze poznać swój organizm oraz zachodzące w nim procesy. Nauczyć się wychwytywać sygnały, jakie Ci wysyła i zadbać o swoje zdrowie. Wiesz, że dzięki temu osiągniesz maksymalną wydajność ciała i umysłu. Potrzebujesz tylko wiarygodnych i sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci to zrobić.

Zyskaj maksymalną wydajność umysłową i osiągnij długowieczność. Z tym kursem poznasz zaawansowane techniki poprawy pracy mózgu i spowolnisz procesy starzenia.

Kurs Hackowanie Mózgu PRO to:

Hackowanie Mózgu PRO 5 Modułów
Hackowanie Mózgu PRO 80 Lekcji
Hackowanie Mózgu PRO 2,5 h Kursu

Komu przyda się to szkolenie?

Wiedza, którą się dzielę, jest dla Ciebie, jeżeli:

 • Cieszysz się dobrym samopoczuciem, ale nie osiągnąłeś jeszcze 100% wydajności. Nie masz problemów ze snem, sylwetką czy właściwym odżywianiem i uważasz się za osobę, która potrafi panować nad stresem. Nadal czujesz jednak, że możesz wyglądać i czuć się jeszcze lepiej oraz szybciej rozwijać się zawodowo. Chcesz wykorzystać wszystkie możliwości swojego umysłu.
 • Chcesz poznać sposoby na długowieczność. Znajdziesz tutaj techniki uznawane za eksperymentalne przez medycynę, a często nawet w środowisku biohackingu, np. spożywanie grzybów medycznych, mikrodawkowanie psychodelików czy stosowanie peptydów. Dowiesz się, jak z nich korzystać, żeby sobie nie szkodzić.
 • Lubisz samodzielnie przyswajać wiedzę. Szkolenie w formie wideo to świetny pomysł dla osób, które lubią uczyć się wtedy, kiedy chcą, na własnych zasadach. Jeżeli należysz do jednych z nich i masz w sobie determinację, zdecydowanie spodoba Ci się ten format.

Komu przyda się to szkolenie?

Lista modułów

GOSPODARKA HORMONALNA

GOSPODARKA HORMONALNA

Poznasz:

 • rolę różnych narządów w produkcji i wydzielaniu hormonów,
 • zasady działania poszczególnych z nich,
  objawy ich niedoboru i nadmiaru,
 • sposoby na optymalizację gospodarki hormonalnej.
GRZYBY MEDYCZNE

GRZYBY MEDYCZNE

Dowiesz się:

 • jakie są rodzaje dostępnych grzybów medycznych do spożycia,
 • jak stosować wybrane grzyby,
 • jak zwiększyć efektywność działania grzybów,
 • jakie substancje, dawkowanie i producentów rekomenduję.
MIKRODAWKOWANIE PSYCHODELIKÓW

MIKRODAWKOWANIE PSYCHODELIKÓW

Nauczysz się:

 • rodzajów powszechnych substancji psychoaktywnych,
 • jak podejść do mikrodawkowania z terapeutycznej strony,
 • jakie korzyści dla mózgu daje stosowanie psychodelików,
 • czym jest i jak wprowadzić uniwersalny protokół zażywania.
STOSOWANIE PEPTYDÓW

STOSOWANIE PEPTYDÓW

Zrozumiesz:

 • jakie właściwości mają różne peptydy i jak je stosować,
 • różne sposoby działania peptydów na Twój organizm,
 • jak przygotować roztwory konkretnych substancji,
 • które peptydy są dla Ciebie i jak je dawkować.
PROTOKOŁY SUPLEMENTACYJNE

PROTOKOŁY SUPLEMENTACYJNE

Zdobędziesz:

 • wiedzę o rodzajach dostępnych suplementów pod wybrane cele,
 • protokoły suplementacyjne na najczęstsze dolegliwości,
 • informacje o najlepszych formach substancji i ich właściwym dawkowaniu,
 • sposoby na bezpieczną i skuteczną suplementację.

Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ!

Kursy, które uzupełnią „Hackowanie Mózgu PRO” to:

 • Zwiększ Swoją Produktywność
 • Podstawy Zarządzania Czasem
 • Ustal Swoje Cele
 • Przestań Robić – Zacznij Delegować
 • Sekrety Budowania Nawyków
 • Hackowanie Mózgu

Odkryj świat PRODUKTYWNOŚĆ już teraz!

Sprawdź
Zobacz więcej kursów w świecie PRODUKTYWNOŚĆ!

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected]

Są 2 kroki do wykonania:

 1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
 2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

 • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
 • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

 1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
 2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
 3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
 4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

Close

Transparent World Sp. z o.o. wykorzysta informacje podane w tym formularzu, aby się z Tobą skontaktować i stworzyć Ci konto z dostępem do darmowego kursu. Więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności można znaleźć na stronie Polityki prywatności.

?>