Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą

Ten program pokaże Ci krok po kroku, jak zbudować markę osobistą bez zdjęć przy samochodach i bez zdjęć nagiego ciała na plaży. To kompleksowy kurs od A do Z.


Odbierz kartę do tego i wszystkich pozostałych kursów lub dołącz tylko do tego programu w opcji lifetime:

Odbierz kartę dostępną
na OpenSea
Dołącz do kursu
za 1995 PLN
Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą

Instruktor

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Zbudował swoją markę osobistą przez ułożoną pracę wg. procesu. Wszystko zaczęło działać.

W 2014 roku zaczął budować swoją markę osobistą w branży cloud computing. Zakończyło się tym, że dostał pracę w Microsoft (w uproszczonym procesie rekrutacyjnym).

W 2017 roku założył własną firmę IT (Chmurowisko sp. z o.o.) i dzięki rozpoznawalności szybko zdobył najlepszych klientów, partnerów, wspólników i pracowników.

W 2018 roku otworzył kolejną firmę i kolejną, i kolejną, i kolejną. Buduje swoją markę osobistą jako przedsiębiorca. Pojawia się w wywiadach i spotyka najciekawszych ludzi w branży (tu znajdziesz więcej o nim).

Wyobraź sobie, że masz...

Wyobraź sobie, że masz...

Markę osobistą, która przyciąga tłumy (klientów, pracodawców, partnerów). Proces budowania marki, który zajmuje kilkanaście minut dziennie. 1000 oddanych fanów, którzy wiedzą, że jesteś ekspertem. Umiejętności, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, których nie zabraknie.

Ten program łączy w sobie całą wiedzę Instruktora o budowaniu marki eksperta, pomoże Ci uzyskać jedyną w swoim rodzaju wiedzę o tym, jak budować markę, bez życia na pokaz, kupowania fanów i "świecenia tyłkiem".

Kurs Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą to:

Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą 10 Modułów
Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą 189 Lekcji
Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą 17 h Kursu

Nauczysz się jaką wybrać strategię

Dowiesz się do kogo kierować swoje treści i jak budować pozycję eksperta oraz swoją społeczność. Tak, aby mieć markę osobistą, która pomaga w budowaniu kariery, nowych projektów i w szukaniu partnerów.

Nauczysz się jaką wybrać strategię

Przykładowe lekcje

MODUŁ 1, Lekcja 3: Przepraszam, Ale To Zaboli (2 razy)

MODUŁ 2, Lekcja 4: Twój Framework, Historia, Wróg

MODUŁ 3, Lekcja 4: Zrań Kogoś

MODUŁ 3, Lekcja 15: AIDA, 5W, PRP

STRATEGIA

STRATEGIA

W tym module powiem Ci jaką strategię przyjmiemy przy budowaniu Twojej marki osobistej. Pokażę Ci podstawowe zasady, a Ty zrobisz już pierwsze kroki w kierunku budowy pozycji eksperta.

TY JAKO PRODUKT

TY JAKO PRODUKT

To MEGA ważny moduł. Określimy Cię. Ciebie jako produkt. Dowiesz się jak stworzyć siebie w oczach odbiorców i jak zacząć.

JAK, CO I CZY PISAĆ?

JAK, CO I CZY PISAĆ?

Nauczę Cię pisać. Zapytasz pewnie: "Jak to, skoro już umiem?". To będzie inne pisanie. Takie, które wzbudza zainteresowanie. Sprawia, że odbiorca zostanie z Tobą na dłużej.

POZYCJA EKSPERTA

POZYCJA EKSPERTA

W tym module zajmiemy się tym, jak zbudować pozycję eksperta. Dostaniesz gotowe rozwiązania i propozycje tego, co robić. Pokażę Ci jak być interesującym.

BUDUJEMY SPOŁECZNOŚC

BUDUJEMY SPOŁECZNOŚC

W tym module skupimy się na budowaniu społeczności. Pokażę Ci dlaczego jest 10 x łatwiej mając społeczność, niż bez niej.

UŻYCIE SOCIAL MEDIA

UŻYCIE SOCIAL MEDIA

W tym module zajmiemy się mediami społecznościowymi. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn i inne. Pokażę Ci zalety i wady. Dowiesz się, które z nich są dla Ciebie i jak się na nich poruszać.

MODEL BIZNESOWY CIEBIE

MODEL BIZNESOWY CIEBIE

W tym module nauczysz się jak wykorzystać potencjał do budowania biznesu i produktów na podstawie Twojej marki osobistej. Jak przekuć to, co zostało stworzone, w realne wpływy na konto.

BRAK CZASU I PRZEPIS

BRAK CZASU I PRZEPIS

Nie masz czasu na budowanie marki osobistej? Przechodzisz trudny okres i masz tylko 15 minut dziennie? Pokażę Ci co robić, gdy Twój czas jest mocno ograniczony.

Dam Ci gotowe rozwiązania i powiem jak działać, kiedynie masz czasu lub kiedy po prostu Ci się nie chce.

SKALOWANIE

SKALOWANIE

Dojdziesz do momentu, kiedy potrzebne będą działania w skali. Pojawi się taki moment, że ręczne działanie to będzie za mało, bo Twoja marka osobista będzie już po prostu za duża.

WOJNA

WOJNA

Przyjdzie taki moment, kiedy przestanie być miło. Budując markę, pojawi się hejt. Będą sytuacje, kiedy ktoś nie będzie o Tobie mówił miło. Pokażę Ci, jak sobie z tym radzić i jak wykorzystać to na swoją korzyść.

GRYWALIZACJA

GRYWALIZACJA

​​Ten moduł bonusowy pokaże Ci podstawy grywalizacji. Przedstawi zasady, których używają twórcy wciągających gier, abyś mógł wykorzystać je do budowania swojej marki osobistej.

YOUTUBE - PART 1 I PART 2

YOUTUBE - PART 1 I PART 2

Nagrałem ponad 1000 odcinków codziennego vloga. Pokażę Ci jak się do tego zabrać. Czego potrzebujesz, skąd brać pomysły na odcinki oraz jaki sprzęt będzie Ci potrzebny.

W drugiej części zdradzę tajniki YouTube - jak docierać do odbiorców. Zdradzę Ci też moje triki montażowe, które pozwoliły mi szybko i skutecznie tworzyć kolejne odcinki.

TOP WSKAZÓWKI

TOP WSKAZÓWKI

Mikołaj Korbanek: Działaj i Nie Przejmuj Się Krytyką
Szymon Paluch: Odważ się!

Zobacz więcej kursów w świecie MARKETING I SPRZEDAŻ

Kursy, które uzupełnią "Stwórz Niesamowitą Markę Osobistą" to m.in.:

 • Zbuduj Bloga Odnoszącego Sukcesy
 • LinkedIn Dla Początkujących
 • Wszystko Co Powinieneś Wiedzieć o Discord [ENG]

Odkryj świat MARKETING / SALES już teraz!

Sprawdź
Zobacz więcej kursów w świecie MARKETING I SPRZEDAŻ

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected]

Są 2 kroki do wykonania:

 1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
 2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

 • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
 • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

 1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
 2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
 3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
 4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.

Close

Transparent World Sp. z o.o. wykorzysta informacje podane w tym formularzu, aby się z Tobą skontaktować i stworzyć Ci konto z dostępem do darmowego kursu. Więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności można znaleźć na stronie Polityki prywatności.

?>