Trwają zapisy do Firestarters - Biznesy Edukacyjne.

Pattern

Stwórz i skutecznie sprzedawaj swój kurs online

Skorzystaj z indywidualnego wsparcia i gotowego procesu od 0 do prawdziwych zysków ze sprzedaży kursów.

Aplikuj do Firestarters
Starasz się skalować swoją firmę z produktami online i idzie tak sobie?

Mam do Ciebie jedno pytanie.

Starasz się skalować swoją firmę z produktami online i idzie tak sobie?

Męczy Cię samotność w tworzeniu swojego imperium edukacyjnego?
Budujesz. Budujesz. Budujesz. I ciągle jesteś w miejscu.
Brakuje wsparcia. Brakuje, aby ktoś spojrzał na to, co robisz?
Brakuje, aby ktoś przeprowadził Cię przez cały proces?

Nie jesteś sam.

Prawda jest taka, że ​​budowanie własnego biznesu online jest TRUDNE. Przy tak dużej konkurencji i ciągłych zmianach na rynku może być trudno wiedzieć, co zrobić, aby uzyskać prawdziwe wyniki. Ale nie martw się – Firestarters (Biznesy Edukacyjne) jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Właśnie dla takich osób, jak Ty, zbudowaliśmy miejsce, gdzie właściciele biznesów online eksperymentują i rozwijają się - razem.

Zebraliśmy grupę osób, które przeszły już przez wzloty i upadki budowania biznesów edukacyjnych. Są tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą i pomóc Ci, ale też uczyć się od siebie. Dzięki naszemu wsparciu będziesz w stanie rozwinąć swój biznes, zwolnić swój czas i uzyskać spokój w działaniu.

Nie ma tu przypadkowych osób. Każdy przedsiębiorca w środku zarabia minimum 250,000 PLN w skali roku i posiada (lub dodaje) produkty edukacyjne do swojego biznesu.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Comiesięczna Recenzja 1:1

Masz z czymś problem? Nie działa Ci strona? Maile nie robią wyników? Reklama nie działa? Zgłoś się do nas i jeden z naszych ekspertów zrobi Ci analizę video Twojego problemu. To super skuteczne.

Comiesięczna Recenzja 1:1

Personalna Rada Nadzorcza

Personalne Rady Nadzorcze są MEGA. Połączymy Cię z 3-5 osobami na Twoim poziomie. Grupy są zależne od przychodu z biznesu edukacyjnego (0 - 100,000 PLN, 100,000 - 1 MLN PLN i 1 MLN - 10 MLN PLN). Otrzymasz też osobę, która będzie pomagała Wam się umówić na spotkania. To skuteczny sposób na rozwiązywanie problemów i motywację.

Personalna Rada Nadzorcza

Concierge Ognia

Brakuje Ci partnera? Szukasz wsparcia w danym temacie? Bez obaw. Właśnie po to powstał Concierge Ognia. Pomoże Ci znaleźć odpowiednie osoby, partnerów, rozwiązania. Po prostu napisz i za chwile odezwie się ktoś z zespołu. Ty odpoczywasz, a nasz zespół szuka Ci rozwiązania w bazie 1000+ przedsiębiorców, do których mamy kontakty.

Concierge Ognia

Społeczność Przedsiębiorców

W środku Firestarters spotkasz innych przedsiębiorców. Charakteryzuje ich to, że wszyscy mają już swoje biznesy (250,000 PLN - 10 MLN PLN przychodu) i skupiają się na budowaniu produktów online. Część z nich robi tylko produkty edukacyjne. Część z nich ma inne biznesy, a biznes edukacyjny to część ich portfolio. Poznasz niesamowitych ludzi.

Społeczność Przedsiębiorców

Grywalizacja

Dobra zabawa pomaga w osiąganiu celów. Podziel się swoimi zwycięstwami. Obserwuj, co robią więksi gracze. To niesamowicie motywujące. Ale bez obaw... wiemy, że jesteś zajętym przedsiębiorcą. Traktuj to jako wsparcie Twojego działania, a nie jako coś obowiązkowego.

Grywalizacja

Fabryka Kursów

Nie wiesz, jak zacząć? Skorzystaj z Fabryki Kursów. Mirek Burnejko (wyprodukował lub posiada blisko 100 kursów) zebrał innych mistrzów świata, takich jak Maciej Aniserowicz (mistrz edukacji IT), Michał Lidzbarski (CEO WebToLearn), Grzegorz Róg (CEO easycart) i stworzył proces tworzenia kursów online. Znajdziesz tam wszystko od A do Z. Możesz też kupić ten program za 1995 PLN w sklepie. Tu jest bonusem.

Fabryka Kursów

Szkoła Pisania, Które Sprzedaje

Działając online MUSISZ umieć pisać. Pisać tak, aby sprzedawać. Musisz umieć pisać teksty na strony. Musisz umieć pisać maile. Musisz umieć pisać w social media. A nawet jak wykorzystujesz freelancerów, to musisz wiedzieć, czy oni robią dobrze. Właśnie po to powstała Szkoła Pisania, Które Sprzedaje. Bestseller. Dostępne w sklepie za 1995 PLN. Tutaj jako bonus.

Szkoła Pisania, Które Sprzedaje

Szkoła Budowania Firmy

Każdy przedsiębiorca ma na pewnym etapie problem. Jak zatrudniać? Jak ułożyć procesy? Jak podejść do skalowania? Po to powstała Szkoła Budowania Firmy. Program, który ulepszył już firmy tysiącom Polaków. Dostępna w sklepie za 1995 PLN. Tutaj jako bonus.

Szkoła Budowania Firmy

11 Dodatkowych Kursów

Biznes edukacyjny to wiele małych elementów. Ubranie ich w całość robi cuda. Przygotowaliśmy dla Ciebie 11 dodatkowych kursów. Szkoła Marki Osobistej (budowa marki od A do Z), Szkoła Płatnego Newslettera (budowa newslettera i płatnego newslettera), Szkoła Sprzedaży (nauka sprzedaży), Szkoła Marketingu (ułożenie procesów marketingowych),  Szkoła Wewnętrznego Przywództwa (praca nad głową), Biznes Oparty o Społeczność (budowa społeczności), Szkoła Bloga (budowa bloga), Szkoła Ustalania Celów (system ustalania i osiągania celów), Szkoła Produktywności (zwiększanie produktywności + delegowanie). Te kursy kosztują 11462 PLN w sklepie. Tutaj jako bonus.

11 Dodatkowych Kursów

Baza Szablonów

Szablony ułatwiają życie. Ułatwią i Tobie. Znajdziesz tu przykłady dziesiątek stron, setek maili, przykładowych kampanii, historyczne nagrania, umowy, regulaminy, polityki prywatności, kontakty. Dosłownie wszystko. A jak czegoś nie znajdziesz, to napisz na Concierge Ognia.

Baza Szablonów

Gwarancja Ognia

Nic nie ryzykujesz. Kupując dostęp roczny, masz 14 dni na rezygnację, jeżeli coś Ci się nie spodoba. Nie pytamy o powody. Piszesz. Zwracamy 100% kwoty. W tym czasie masz dostęp do wszystkiego. Full.

Ale to nie wszystko. Kupując dostęp Master (Lifetime) otrzymasz kartę członkowską Firestarters. Jeżeli karta Ci się znudzi za rok lub za 2 lata, to możesz tę kartę odsprzedać na wtórnym rynku (tak jak sprzedajesz przeczytaną książkę na Allegro) lub możesz nawet przekazać komuś dostęp. Karta członkowska jest Twoja i jest ich tylko 1000 sztuk.

Gwarancja Ognia

Zobacz co inni mówią o Firestarters:

Przedstawię konkrety. Przed edukacją bycie w ekosystemie Firestarters roczne przychody mojej firmy nie przekraczały 1 mln zł. Po przejściu kursów i wdrożeniu lekcji tam zawartych, przychód wzrósł do 2 mln zł. Matematyka nie kłamie. Ta ekipa robi mega robotę.

Patryk Czerniejewski

Patryk Czerniejewski

chcezostac.pl

Poniżej 100k rocznie z kursów online przed poznaniem procesów Mirka Burnejko. Powyżej 2MLN rocznie po wdrożeniu jego wskazówek. Wchodzę w Firestarters - Biznesy Edukacyjne bez mrugnięcia okiem.

Marcin Faszczewski

Marcin Faszczewski

KursyAutomatyki.pl

Zysk z mojej głównej działalności online wzrósł już ponad 2x w porównaniu z 2020 i zacząłem sprzedawać nowe produkty. To, co mi pomogło najbardziej to przerobienie i wdrożenie wiedzy z kursów: Fabryka Kursów, Szkoła Pisania i Szkoła Wewnętrznego Przywództwa, plus ogromne wsparcie grupy Firestarters.

Adam Smolarek

Adam Smolarek

chaindev.pl

Pracowałem na biznesowym etacie. Niby z własną firmą i na własnych zasadach, ale z jednym klientem. Teraz prowadzę JDG i Spółkę. Dzięki kontaktom w Firestarters z samej spółki już jest 250k+ rocznie i lecę po więcej. Teraz wiem, jak i z kim. Nie pracuję dla jednego klienta, tylko mam ich kilkuset. A to dopiero początek. Ta wiedza jest warta każdej ceny.

Daniel Roziecki

Daniel Roziecki

zerotojunior.dev

Jestem soloprzedsiębiorcą i oprócz wielu plusów, taka sytuacja ma też jeden spory minus: nie mam wspólnika i nie mam z kim pogadać o biznesie. I to właśnie społeczność Firestarters wypełnia tę lukę. To miejsce gdzie można pogadać o biznesie, powymieniać się doświadczeniami albo znaleźć polecanych specjalistów do jakiegoś zlecenia.

Ela Sądel

Ela Sądel

yoloprzedsiebiorca.pl

Dzięki dołączeniu do Firestarters osiągnąłem wyniki powyżej 1,1 mln przychodu rocznie z info-produktów. Zaczynałem od zera, bez finansowań, bez studiów biznesowych, ekonomicznych, po prostu zastosowałem procesy proponowane przez Twórcę Firestarters - Biznesy Edukacyjne. Polecam gorąco, każdemu, kto marzy o rozwijaniu swojego biznesu.

Artur Mydlarz

Artur Mydlarz

szkolajakosci.pl

Dołączyłem do Firestarters, chcąc rozwinąć szkołę tańca MęskiTaniec.pl. Zaczynaliśmy z małym biznesem usługowym. Po roku od dołączenia ułożyliśmy firmę, poszerzyliśmy ofertę o kursy on-line i zatrudniliśmy 2 osoby. Rozwinęliśmy się marketingowo (>20mln wyświetleń naszych filmów w Social Mediach, prawie 200k obserwujących), a nasze przychody wzrosły o ok. 300% w skali każdego miesiąca(!).

Paweł Mertuszka

Paweł Mertuszka

meskitaniec.pl

Nie ma lepszego miejsca do budowania własnego biznesu online niż Firestarters. Jestem tutaj praktycznie od samego początku. Zacząłem działać będąc jeszcze na etacie i zanim nazywaliśmy się Firestarters. Efekt? Z zainwestowanych 20 tys zł na start, pierwszy kurs online przebił już barierę 1 mln zł, a gałąź e-commerce generuje regularnie kilka milionów rocznie. Czy warto dołączyć do Firestarters? Oczywiście, że tak!

Mateusz Salamon

Mateusz Salamon

kursstm32.pl

Dzięki Firestarters, zostałem zainspirowany do wejścia w biznes online. Tutaj poznałem swoją pierwszą grupę mastermind, stworzyłem i sprzedałem pierwszy produkt cyfrowy. Rozpocząłem tworzenie swojego kursu. Spotkałem tu wiele wspaniałych ludzi - z jednym z nich założyłem podcast.

Bartosz Baier

Bartosz Baier

fatfirepopolsku.pl

Jak to działa?

Dołączasz do Firestarters

To mega proste i nie ponosisz ryzyka. Ba, dajemy na to gwarancję. Po prosty wybierz, czy chcesz dołączyć na rok, czy może wolisz dostęp lifetime. Uzupełnij ankietę i oczekuj informacji zwrotnej.

1 Dołączasz do Firestarters
Sprawdzamy Cię 2

Sprawdzamy Cię

Zależy nam na tym, aby wewnątrz byli tylko przedsiębiorcy, którzy budują swoje imperia online i wniosą dużo do społeczności. Sprawdzamy wszystkich. Jeżeli jesteś odpowiednią osobą, to zaprosimy Cię do środka.

Dostajesz wszystko na złotej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Firestarters. Otrzymasz dostęp do społeczności, materiałów. Połączymy Cię w grupę z innymi przedsiębiorcami na Twoim poziomie i przydzielimy opiekuna, aby jeszcze mocniej przyśpieszyć Twój wzrost. Spodoba Ci się!

3 Dostajesz wszystko na złotej tacy

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

To ludzie tacy jak Ty. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Pattern

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest Firestarters - Biznesy Edukacyjne
...a dla kogo nie jest?

Jeżeli masz przychody w firmie pomiędzy 0,25 MLN PLN a 10 MLN PLN ... Firestarters JEST dla Ciebie.

Jeżeli budujesz produkty edukacyjne, membership lub inne oparte o wiedzę... Firestarters JEST dla Ciebie.

Jeżeli szukasz współprac, wymiany wiedzy i etycznych form wzrostu ... Firestarters JEST dla Ciebie.

Jeżeli nie chcesz rozwijać produktów online w swojej firmie... Firestarters NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli masz mniej niż 0,25 MLN PLN, a więcej niż 10 MLN PLN przychodu rocznie... Firestarters NIE jest dla Ciebie.

Dla kogo jest Firestarters - Biznesy Edukacyjne<br><span> ...a dla kogo nie jest?</span>

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do Firestarters - Biznesy Edukacyjne!

Dołącz do Firestarters i ruszajmy z pracą.

1995 PLN

Skorzystaj z rat 0% PayU od 199,50 PLN / miesięcznie

To super opcja dla ludzi, którzy chcą działać sami. Wziąć proces i wdrożyć od A do Z.

 • Dostęp do kursu: Fabryka Kursów
 • Gwarancja Ognia
 • Faktura
Odbierz Swój Dostęp

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę. Dołączasz. Budujesz i idziesz dalej własną drogą.

 • Oszczędź 2000 PLN w rocznej płatności
 • Roczny dostęp do akceleratora
 • Program edukacyjny Fabryka Kursów
 • Program edukacyjny Szkoła Pisania
 • Program edukacyjny Szkoła Budowania Firmy
 • 9 Dodatkowych kursów
 • Baza Szablonów
 • Baza Wiedzy
 • Comiesięczna recenzja
 • Personalna Rada Nadzorcza
 • Concierge Wsparcie Ognia
 • Społeczność Przedsiębiorców (250k-10M)
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia
 • Faktura
Aplikuj do Firestarters

To idealna opcja dla osób, które chcą ciągle rozwijać i budować swój biznes edukacyjny.

 • Oszczędź 4000 PLN
 • Nielimitowany dostęp do akceleratora
 • Program edukacyjny Fabryka Kursów
 • Program edukacyjny Szkoła Pisania
 • Program edukacyjny Szkoła Budowania Firmy
 • 9 Dodatkowych kursów
 • Baza Szablonów
 • Baza Wiedzy
 • Comiesięczna recenzja
 • Personalna Rada Nadzorcza
 • Concierge Wsparcie Ognia
 • Społeczność Przedsiębiorców (250k-10M)
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia
 • Faktura

DODATKOWO OTRZYMASZ KARTĘ CZŁONKOWSKĄ FIRESTARTERS, KTÓRA POZWOLI CI NA:

 • Dostęp do dodatkowej społeczności wszystkich przedsiębiorców w ekosystemie eduworlds (1000+)
 • Możliwość odsprzedania/przekazania swojego dostępu, nawet za kilka lat
Aplikuj do Firestarters

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Firestarters jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Kasia Kamińska

Kasia Kamińska
Support Team

Oczywiście! Jesteś przedsiębiorcą, a tutaj zwiększysz swoje przychody i zyski. Koszt dostępu do Firestarters to koszt uzyskania przychodu. Niezależnie od wybranej opcji, otrzymasz fakturę.

TAK. Dołączając, otrzymujesz dostęp do wszystkiego pierwszego dnia. Masz 14 dni na sprawdzenie, czy to, jak działamy jest dla Ciebie. Wierzymy, że spodoba Ci się nasz model działania. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o zostaniu na dłużej.

Naszą misją jest sprawienie, że startowanie i budowanie firmy w Polsce jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.

Naszą wizją jest to ułatwianie do granic bólu zostanie przedsiębiorcą w Polsce, poprzez łączenie przedsiębiorców i dostarczanie im wszystkiego, czego potrzebują, by osiągnąć sukces.

Oczywiście. Możesz skorzystać Gwarancji Ognia. Masz 14 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.