Trwają zapisy do Firestarters - Online Empire. Najlepsza cena tylko do końca czerwca!

Pattern

Z nami rozwiniesz swoje imperium produktów online.

Otocz się profesjonalnymi twórcami i przedsiębiorcami, których biznesy generują od 0.25 - 10 MLN PLN rocznie.

Aplikuj do Firestarters
Starasz się skalować swoją firmę z produktami online i idzie tak sobie?

Mam do Ciebie jedno pytanie.

Starasz się skalować swoją firmę z produktami online i idzie tak sobie?

Męczy Cię samotność w tworzeniu swojego imperium online. Budujesz. Budujesz. Budujesz. I ciągle jesteś w miejscu. Brakuje miejsca, aby pogadać z innymi twórcami. Brakuje miejsca, aby inni spojrzeli na mój biznes. Brakuje miejsca, gdzie mogę wziąć najlepsze praktyki i wdrożyć u siebie.

Nie jesteś sam.

Prawda jest taka, że ​​budowanie własnego biznesu online jest TRUDNE. Przy tak dużej konkurencji i ciągłych zmianach na rnku może być trudno wiedzieć, co zrobić, aby uzyskać prawdziwe wyniki. Ale nie martw się – nasza społeczność służy pomocą.

Właśnie dla takich osób, jak Ty, zbudowaliśmy miejsce, gdzie właściciele biznesów online eksperymentują i rozwijają się - razem.

Zebraliśmy grupę osób, które przeszły już przez wzloty i upadki budowania biznesów online. Są tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą i pomóc Ci, ale też uczyć się od siebie. Dzięki naszemu wsparciu będziesz w stanie rozwinąć swój biznes, zwolnić swój czas i uzyskać spokój w działaniu.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Spotkania

Personalna Rada Nadzorcza

Najlepsza rzecz. 8-10 osób. 2 godziny. Raz w miesiącu. Osoby dopasowane do siebie przychodami i rodzajem biznesu (B2C / B2B).

Spotkania

Audyt Biznesu

Dołącz do cotygodniowych spotkań, gdzie bierzmy na warsztat biznes kilku z członków społeczności. To spotkanie jest WOW.

Społeczność

Cyfrowa Społeczność

Otrzymaj dostęp do zaangażowanej społeczności przedsiębiorców, którzy udzielają pomocnych porad i razem budują.

Wsparcie

Concierge „Wsparcie Ognia"

Jeżeli poszukujesz partnerów, podwykonawców, finansowania lub miejsc z dotarciem do klientów, to odezwij się do zespołu Concierge. Nasz zespół znajdzie wszystko, czego potrzebujesz.

Szablony

Aktualizowane Szablony

Otrzymaj dostęp do umów, regulaminów, szablonów TOP kampanii mailowych i wszystkiego, co potrzebne do wzrostu Twojego biznesu.

Edukacja

Genialne Kursy

Gdy masz wolną chwilę, możesz sięgnąć do najlepszej edukacji biznesowej o wartości 18 937 PLN. Od tematu budowania firm, przez marketing, aż produkcję edukacji. Lista poniżej.

Pomoc

Pogotowie Biznesowe

Problem z kluczowym pracownikiem? Wspólnik chce odejść? Kończy się kasa na koncie? Wezwij pogotowie biznesowe. Połączmy się i rozwiążmy problem.

Partnerstwa

Wspólne Przedsięwzięcia i Partnerstwa

Łączymy członków Firestarters w wspólne przedsięwzięcia: wspólne produkty, kampanie marketingowe, wspólna sprzedaż.

Spotkania

Spotkania Wszystkich Firestarters

Dołącz do comiesięcznego spotkania online ze wszystkimi Firestarters i weź udział w corocznym spotkaniu w Polsce.

Grywalizacja

Zaawansowana Grywalizacja

Ustalaj cele, zdobywaj odznaki, zwiększaj swoje przychody i dołączaj do ciekawszych grup w naszej społeczności.

Gwarancja

Gwarancja Ognia

Kupując dostęp roczny masz miesiąc na rezygnację. Kupując dostęp Lifetime, możesz zrezygnować nawet po 3 latach, sprzedając swój dostęp na rynku wtórnym.

Zobacz co inni mówią o Firestarters:

Przedstawię konkrety. Przed edukacją bycie w ekosystemie Firestarters roczne przychody mojej firmy nie przekraczały 1 mln zł. Po przejściu kursów i wdrożeniu lekcji tam zawartych, przychód wzrósł do 2 mln zł. Matematyka nie kłamie. Ta ekipa robi mega robotę.

Patryk Czerniejewski

Patryk Czerniejewski

chcezostac.pl

Największym zyskiem płynącym dla mnie z Firestarters są kontakty, jakie nawiązałem w tej społeczności. Uważam, że dołączenie do niej było bardzo dobrą decyzją. Dodatkową wartością są dla mnie także świetne szkolenia online.

Arek Janik

Arek Janik

letsjoin.cloud

Poniżej 100k rocznie z kursów online przed poznaniem procesów Mirka Burnejko. Powyżej 2MLN rocznie po wdrożeniu jego wskazówek. Wchodzę w Firestarters - Online Empire bez mrugnięcia okiem.

Marcin Fraszczewski

Marcin Fraszczewski

KursyAutomatyki.pl

Po dołączeniu i wdrożeniu szkoleń z Firestarters dużo łatwiej jest mi szukać klientów. Zysk z mojej głównej działalności online wzrósł już ponad 2x w porównaniu z 2020 i zacząłem sprzedawać nowe produkty. To, co mi pomogło najbardziej to przerobienie i wdrożenie wiedzy z kursów: Fabryka Kursów, Szkoła Pisania i Szkoła Wewnętrznego Przywództwa, plus ogromne wsparcie grupy Firestarters.

Adam Smolarek

Adam Smolarek

chaindev.pl

Obecność w Firestarters przynosi korzyści każdego dnia. Wiem jak prowadzić i rozwijać swój biznes, poznałem niesamowitych przedsiębiorców, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Dzięki dostępnej edukacji i społeczności mogę rozwijać biznes bez ryzyka błędów i niepowodzenia ze stałym wsparciem Firestarters.

Kamil Lelonek

Kamil Lelonek

hackyourbrain.pl

Pracowałem na biznesowym etacie. Niby z własną firmą i na własnych zasadach, ale z jednym klientem. Teraz prowadzę JDG i Spółkę. Dzięki kontaktom w Firestarters z samej spółki już jest 250k+ rocznie i lecę po więcej. Teraz wiem, jak i z kim. Nie pracuję dla jednego klienta, tylko mam ich kilkuset. A to dopiero początek. Ta wiedza jest warta każdej ceny.

Daniel Roziecki

Daniel Roziecki

zerotojunior.dev

Jestem soloprzedsiębiorcą i oprócz wielu plusów, taka sytuacja ma też jeden spory minus: nie mam wspólnika i nie mam z kim pogadać o biznesie. I to właśnie społeczność Firestarters wypełnia tę lukę. To miejsce gdzie można pogadać o biznesie, powymieniać się doświadczeniami albo znaleźć polecanych specjalistów do jakiegoś zlecenia. Dzięki poleceniom innych członków społeczności odkryłam też kilka mocarnych kursów i znalazłam narzędzia, które ułatwiają prowadzenie mojego małego jednoosobowego imperium.

Ela Sądel

Ela Sądel

yoloprzedsiebiorca.pl

Prowadzę 3 firmy. Firestartes dał mi nowy biznes, dostęp do genialnej wiedzy i niesamowitej społeczności. Jestem również na bieżąco z nowymi technologiami, bo znalazłem podobnych do mnie pasjonatów. W ciągu kilku miesięcy zarobiłem ponad 100k dzięki nowym kontaktom i wiedzy, do której mam dostęp. Teraz skaluję biznes AI, a Firestarters daje mi inspiracje i partnerów biznesowych. Dzieje się! Ta społeczność to inwestycja we własny biznes, jak i we własny rozwój. Dla każdego to inna wartość. Ja zarobiłem znacznie więcej, niż zakładałem, a to dopiero początek wspólnej przygody!

Przemysław Wójcik

Przemysław Wójcik

trzyslowa.pl

Przedsiębiorca często jest narażony na "samotność" - bycie w społeczności Firestarters, to skuteczne lekarstwo na ten problem. Inspiruje, doradza, podpowiada, wskazuje rozwiązanie wielu problemów, które już ktoś kiedyś przerabiał w swoim biznesie. Dzięki temu widzę, że nie jestem sam, że jest wielu podobnych na takiej drodze i dają radę. Dzięki temu nabieram większej pewności i grubszej skóry - są ludzie, którzy już przeszli tą trudną drogę i dają radę - osiągają zdobywają - ja też tego chce, ja też potrafię.

Mateusz Janik

Mateusz Janik

arial-media.pl

Dzięki wiedzy z kursów dostępnych dla Firestarters mogłem w pełnym spokoju zostawić etat, aby rozwijać i skalować swój biznes. Kolejne szkolenia i wiedza na temat budowania produktów online, firmy oraz marketingu pozwoliła mi osiągnąć wyniki powyżej 1,1 mln przychodu rocznie z info-produktów. Zaczynałem od zera, bez finansowań, bez studiów biznesowych, ekonomicznych, po prostu zastosowałem procesy proponowane przez Twórcę Firestarters - Online Empire. Polecam gorąco, każdemu, kto marzy o rozwijaniu swojego biznesu.

Artur Mydlarz

Artur Mydlarz

szkolajakosci.pl

Dołączyłem do Firestarters, chcąc rozwinąć szkołę tańca MęskiTaniec.pl. Zaczynaliśmy z małym biznesem usługowym. Po roku od dołączenia ułożyliśmy firmę, poszerzyliśmy ofertę o kursy on-line i zatrudniliśmy 2 osoby. Rozwinęliśmy się marketingowo (>20mln wyświetleń naszych filmów w Social Mediach, prawie 200k obserwujących), a nasze przychody wzrosły o ok. 300% w skali każdego miesiąca(!). Bez wsparcia Firestarters nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem teraz. Polecam całym sercem!

Paweł Mertuszka

Paweł Mertuszka

meskitaniec.pl

Dołączenie do Firestarters było świetną decyzją. Społeczność jest jak supermózg: można napisać z każdym problemem czy pytaniem i zaraz ktoś pomoże, poda kontakt, wskaże kierunek. Przekłada się to bezpośrednio na rozwój biznesu. Od momentu dołączenia zarobiłem już swoje pierwsze kilka tysięcy PLN na blogu (jiraforthepeople.com), niedługo wypuszczam pierwszy kurs online (szkolajira.pl), a wskazówki dotyczące budowania marki osobistej i tworzenia biznesu wokół społeczności pozwoliły mi zwiększyć dochody dwukrotnie. I to w ciągu roku.

Łukasz Przybyłowicz

Łukasz Przybyłowicz

jiraforthepeople.com

Członkostwo w Firestarters zwróciło mi się wielokrotnie na wielu płaszczyznach. Znalazłem tam kilkunastu nowych klientów na pojedyncze usługi i stałe współprace. Poznałem rzetelnych partnerów biznesowych, których chętnie polecam moim klientom. Znajduję dużo inspiracji do rozwijania własnej firmy. Polecam zwłaszcza tym przedsiębiorcom, którzy czują się samotnie na swojej biznesowej drodze.

Kamil Kocik

Kamil Kocik

kamilkocik.pl

Dzięki Firestarters, zostałem zainspirowany do wejścia w biznes online. Tutaj poznałem swoją pierwszą grupę mastermind, stworzyłem i sprzedałem pierwszy produkt cyfrowy. Rozpocząłem tworzenie swojego kursu. Spotkałem tu wiele wspaniałych ludzi - z jednym z nich założyłem podcast.

Bartosz Baier

Bartosz Baier

fatfirepopolsku.pl

Jak to działa?

Dołączasz do Firestarters

To mega proste i nie ponosisz ryzyka. Ba dajemy na to gwarancję. Po prosty wybierz, czy chcesz dołączyć na rok, czy może wolisz dostęp lifetime. Uzupełnij ankietę i oczekuj informacji zwrotnej.

1 Dołączasz do Firestarters
Sprawdzamy Cię 2

Sprawdzamy Cię

Zależy nam na tym, aby wewnątrz byli tylko przedsiębiorcy, którzy budują swoje imperia online i wniosą dużo do społeczności. Sprawdzamy wszystkich. Jeżeli jesteś odpowiednią osobą, to zaprosimy Cię do środka.

Dostajesz wszystko na złotej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Firestarters. Otrzymasz dostęp do społeczności, materiałów. Połączymy Cię w grupę z innymi przedsiębiorcami na Twoim poziomie i przydzielimy Wam opiekuna, aby jeszcze mocniej przyśpieszyć Twój wzrost. Spodoba Ci się!

3 Dostajesz wszystko na złotej tacy

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

To ludzie tacy jak Ty. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest Firestarters - Online Empire
...a dla kogo nie jest?

Jeżeli masz przychody w firmie pomiędzy 0,25 MLN PLN a 10 MLN PLN ... Firestarters Online Empire JEST dla Ciebie.

Jeżeli budujesz produkty edukacyjne, membership lub inne oparte o wiedzę... Firestarters Online Empire JEST dla Ciebie.

Jeżeli szukasz współprac, wymiany wiedzy i etycznych form wzrostu ... Firestarters Online Empire JEST dla Ciebie.

Jeżeli nie chcesz rozwijać produktów online w swojej firmie... Firestarters Online Empire NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli masz mniej niż 0,25 MLN PLN, a więcej niż 10 MLN PLN przychodu rocznie... Firestarters Online Empire NIE jest dla Ciebie.

Dla kogo jest Firestarters - Online Empire<br><span>...a dla kogo nie jest?</span>
Pattern

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do Firestarters - Online Empire!

Dołącz do Firestarters i ruszajmy z pracą.

7995 PLN

4995 PLN

RATA 0% JUŻ OD 499,50 PLN

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę. Dołączasz. Przez rok budujesz swoje imperium i uciekasz.

 • Oszczędź 3000 PLN w rocznej płatności
 • Roczny dostęp do społeczności, produktów, usług
 • Cotygodniowe spotkania typu Audyt
 • Comiesięczne spotkania typu Rada Nadzorcza
 • Concierge „Wsparcie Ognia”
 • Coroczne spotkania przedsiębiorców
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • 13 genialnych kursów
 • Szablony umów i regulaminów
 • Baza wiedzy dedykowana pod imperia online
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi przedsiębiorcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Dostęp do Bazaru Ognia (wszyscy Firestarters)
 • Gwarancja Ognia
 • Faktura
Aplikuj do Firestarters

8995 PLN

Tylko 3 sztuki w tej cenie.

Istnieje w sumie tylko 1000 dostępów Lifetime. Odkupujesz dostęp od innego uczestnika. Po zakończeniu swojej przygody możesz również odsprzedać swój dostęp.

 • Dożywotni dostęp do społeczności i edukacji
 • Dostęp do społeczności, produktów, usług
 • Cotygodniowe spotkania typu Audyt
 • Comiesięczne spotkania typu Rada Nadzorcza
 • Concierge „Wsparcie Ognia”
 • Coroczne spotkania przedsiębiorców
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • 13 genialnych kursów
 • Szablony umów i regulaminów
 • Baza wiedzy dedykowana pod imperia online
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi przedsiębiorcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia
 • Dostęp do Bazaru Ognia (wszyscy Firestarters)
 • Faktura
 • Możliwość odsprzedania swojego dostępu!
Aplikuj do Firestarters

9995 PLN

Tylko 3 sztuki w tej cenie.

Wszystko, co w Lifetime. Możesz w przyszłości 1 raz przeskoczyć do innej grupy bez dodatkowego kosztu, np. Usługowy Raj lub Firmy & Exity. Dodatkowo otrzymasz 25+ kursów na platformie eduworlds.

 • Dożywotni dostęp do społeczności i edukacji
 • Dostęp do społeczności, produktów, usług
 • Cotygodniowe spotkania typu Audyt
 • Comiesięczne spotkania typu Rada Nadzorcza
 • Concierge „Wsparcie Ognia”
 • Coroczne spotkania przedsiębiorców
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • 13 genialnych kursów
 • Szablony umów i regulaminów
 • Baza wiedzy dedykowana pod imperia online
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi przedsiębiorcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia
 • Dostęp do Bazaru Ognia (wszyscy Firestarters)
 • Faktura
 • Możliwość odsprzedania swojego dostępu!
 • Możliwość zmiany społeczności bezkosztowo.
 • Dostęp do platformy eduworlds
Aplikuj do Firestarters
Dostępy w niższej cenie tylko do końca czerwca:
 • dni
 • godzin
 • minut
 • sekund

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Firestarters jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Oczywiście! Jesteś przedsiębiorcą, a tutaj zwiększysz swoje przychody i zyski. Koszt dostępu do Firestarters to koszt uzyskania przychodu. Niezależnie od wybranej opcji, otrzymasz fakturę.

Kupując dostęp do Firestarters, masz dostęp do przestrzeni wspólnej dla wszystkich Firestarters oraz do 1 społeczności ze specjalizacją. W tym przypadku jest to Online Empire (gdzie są ludzie budujący produkty online). Jeżeli z czasem uznasz, że chcesz przejść na inny rodzaj biznesu lub przekroczysz przychody 10 MLN PLN, to możesz wykorzystać opcję Lifetime+, aby zmienić specjalizację na inną, bez dopłacania pieniędzy.

Dodatkowo w dostępie Lifetime+ otrzymasz dostęp do edukacji na platformie eduworlds.

TAK. Dołączając, otrzymujesz dostęp do wszystkiego pierwszego dnia. Masz 30 dni na sprawdzenie, czy to, jak działamy jest dla Ciebie. Wierzymy, że spodoba Ci się nasz model działania. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o zostaniu na dłużej.

Naszą misją jest sprawienie, że startowanie i budowanie firmy w Polsce jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.

Naszą wizją jest to ułatwianie do granic bólu zostanie przedsiębiorcą w Polsce, poprzez łączenie przedsiębiorców i dostarczanie im wszystkiego, czego potrzebują, by osiągnąć sukces.

Oczywiście. Możesz skorzystać Gwarancji Ognia. Masz 30 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.