Menu Toggler

Odkrywaj ŚWIAT KARIERY

Buduj swoją karierę

Rozpocznij swoją podróż w kierunku udanej kariery! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz wieloletnie doświadczenie i szukasz czegoś lepszego… jeśli czujesz, że utknąłeś, jesteś znudzony lub niezadowolony ze swojej pracy, jesteś we właściwym miejscu. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy, zarabiaj więcej, pracuj mniej, jednocześnie ciesząc się tym, co robisz.

ODBIERZ SWOJĄ KARTĘ EDUWORLDS
Odkrywaj ŚWIAT KARIERY
KURSY

KURSY

Przejdź Rozmowę Kwalifikacyjną - Skutecznie!

Przejdź Rozmowę Kwalifikacyjną - Skutecznie!

Z tym programem sprawisz, że Twoje CV przyciągnie rekruterów. Poznasz tajniki rozmowy rekrutacyjnej i hacki dotyczące video rozmowy o pracę.

Zobacz więcej
Zbuduj Swoją Karierę

Zbuduj Swoją Karierę

Chcesz znaleźć idealną, wymarzoną pracę? Poznaj proces definiowania celów, aby wyznaczyć i zacząć realizować własne. Znajdź swój cel zawodowy i zacznij pracować na własnych warunkach. Dowiedz się, jak kierować swoją karierą, aby robić to, co naprawdę lubisz i otrzymywać za to więcej niż przyzwoite wynagrodzenie.

Zobacz więcej
Odmień Swoją Karierę

Odmień Swoją Karierę

W 5 krokach stworzysz plan działania, który pomoże Ci skierować swoją karierę na właściwe tory. Ten kurs nauczy Cię opartych na badaniach metod i technik bardziej efektywnego planowania i zarządzania czasem. Nauczysz się zwiększać swoją efektywność i stać się bardziej produktywnym pracując mniej.

Zobacz więcej
Wystąpienia Publiczne

Wystąpienia Publiczne

W tym programie poznasz metody, które pomogą Ci przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Co więcej, kurs pomoże Ci odnaleźć Twój indywidualny styl. Nauczysz się mówić tak, by widownia chętnie słuchała, była zaangażowana i co najważniejsze - chętnie kupiła Twoją propozycję (produkt, usługę, ideę… czy cokolwiek, co prezentujesz!).

Zobacz więcej
Zostań Skutecznym Liderem

Zostań Skutecznym Liderem

Zostań lepszym liderem i zarządzaj swoim zdalnym zespołem skutecznie i efektywnie. Ucz się od najlepszych menedżerów w najbardziej efektywnych zespołach rozproszonych i radź sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami współczesnego miejsca pracy.

Zobacz więcej

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected].

Są 2 kroki do wykonania:

  1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
  2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

  • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
  • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

  1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
  2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
  3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
  4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.