Pattern

Produktywność Bez Granic

Przenieś swoją produktywność na wyższy level, ale tak by nadal rezonował z Twoimi wartościami. Dołącz do Lifehakerów i obserwuj jak Twoja produktywność rośnie każdego dnia.

Zwiększ Swoją Produktywność
Stres, frustracja, przeciążenie pracą i PRIORYTETAMI?

Mam do Ciebie jedno pytanie.

Stres, frustracja, przeciążenie pracą i PRIORYTETAMI?

Męczy Cię poczucie, że nie robisz postępów w swojej pracy? Czy masz wrażenie, że możesz zrobić dużo więcej, ale po prostu Ci nie wychodzi? Nie jesteś sam.

Prawda jest taka, że ​​budowanie nawyków i optymalizowanie swojej pracy  jest trudne. Przy tak dużej ilości pracy i ciągłych rozpraszaczach może być trudno wiedzieć, co zrobić, aby uzyskać prawdziwe wyniki. Ale nie martw się – nasza społeczność służy pomocą.

Zebraliśmy grupę osób, które przeszły już przez wzloty i upadki zwiększania swojej produktywności. Są tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą i pomóc Ci, ale też uczyć się od siebie. Dzięki naszemu wsparciu będziesz w stanie osiągać wyniki, które kiedyś wydawały Ci się tylko marzeniem.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Edukacja

Kursy od Społeczności

Masz wolny wieczór? Chcesz zbudować nowe umiejętności? Wybierz jeden z kursów, wdróż wiedzę i patrz jak zwiększa się Twoja produktywność.

Spotkania

Betterment Club

W każdym miesiącu bierzemy jedną książkę “na tapet” i wymieniamy się opiniami i przemyśleniami, które prowokuje.

Podsumowania

Cotygodniowe Podsumowania

Lifehakerzy podsumowują swoje wyzwania i testy, które przeprowadzają na swoich ciałach i umysłach w podsumowaniach, które publikowane są wewnętrznie. Mozesz zainspirować się, bądź uniknąć popełnienia błędu - bezcenne!

Spotkanie

Spotkania Wewnętrzne

Lifehakerzy spotykają się nie tylko podczas moderowanych spotkań z ekspertami, ale również sami, online i na żywo, wymieniając doświadczeniami w czasie rzeczywistym.

Zabawa

Zaawansowana Grywalizacja

Grywalizacja wspiera wyniki. Budujemy system, który pozwoli Ci “ścigać się” z innymi Lifehakerami, a w przyszłości wymieniać swoje sukcesy na nagrody.

Gwarancja

Gwarancja Lifehakera

Masz 30 dni na skorzystanie ze wszystkiego co jest w środku. Nie spodoba Ci się? Wystarczy 1 email i otrzymujesz zwrot pieniędzy.

Szablony

Baza Szablonów

Nie wymyślaj koła na nowo. Skorzystaj z olbrzymiej bazy szablonów i inspiracji, którą na codzień wymieniamy się w naszej społeczności.

Zniżki

Zniżki na Narzędzia i Aplikacje

Wypracowujemy zniżki i deale na te narzędzia zwiększające produktywność, aby Lifehakerzy mieli pierwszeństwo w korzystaniu z nich.

Spotkanie

Spotkania z Ekspertami

Lifehakerzy to nie tylko Społeczność. To również niemal cotygodniowe, ekskluzywne spotkania z ekspertami, którzy dzielą się CAŁOŚCIĄ zdobywanej przez lata wiedzy.

Opinie członków społeczności:

Podczas spontanicznego live, Ludwik (Lider Lifehakerów) dał mi świetny patent na pokonanie lenistwa. Wdrożyłem dzięki temu np. system planowania jazdy na rowerze - zaplanowałem wirtualną wycieczkę po Polsce. Wydrukowałem do tego tabelę wyników. To tylko ułamek wartości, jaką daje mi społeczność Lifehakerzy. Dyskusje, które toczą się w społeczności, bardzo odmieniły moje spojrzenie na życie.

Jacek Piechociński

Jacek Piechociński

W końcu znalazłem miejsce dla siebie! Uwielbiam optymalizować własną efektywność, a w Lifehakerach znalazłem grono takich samych osób. Dzielę się swoimi przemyśleniami i znaleziskami, a grupa odwzajemnia się tym samym - z nawiązką. Dzięki edukacji i spotkaniom z Ekspertami wyciągnąłem dla siebie masę praktycznych wskazówek, które stopniowo wdrażam.

Adrian Odwald

Adrian Odwald

Jestem noobem będącym na początku swojej drogi produktywności i mega się cieszę, mogąc podglądać ekspertów i wyjadaczy w różnych tematach. A właśnie tych tutaj nie brakuje, bo widziałem już bardzo fajne dyskusje na najróżniejsze tematy. Pogrupowanie tematów jest również bardzo dobre, bo ułatwia nawigację w gąszczu informacji.

Michał Glonek

Michał Glonek

Lifehakerzy to społeczność skupiona na osiąganiu. Zdobyta wiedza pozwoliła mi zoptymalizować wiele aspektów życia. Zaledwie trzy miesiące wystarczyły, aby przebiec pierwszy półmaraton, zadbać o zdrowie, a także zwiększyć zarobki, dzięki bardziej efektywnej pracy. Do tego kursy, spotkania z ekspertami oraz dodatkowe inicjatywy. Szkoda, że Lifehakerzy nie powstali wcześniej!

Mateusz Obara

Mateusz Obara

Jak dla mnie Lifehakerzy to po prostu duże WOW! Dostępne kursy są oczywiście mega (biohacking! <3)! Ale poza nimi największa wartość to zdecydowanie sama społeczność. Zaangażowanie zarówno członków, jak i Ludwika (Lidera Lifehakerów) po prostu sztos! Dodatkowo spotkania Live z ekspertami dostarczają MASĘ wiedzy. A wisienką na torcie jest to, że atmosfera w społeczności jest bardzo miła.

Kuba Dróżdż

Kuba Dróżdż

Myślę, że brakowało takiego miejsca. Przestałem wchodzić na inne czaty, bo za duży szum. A tutaj jest esencja z esencji. Widać ciekawe dyskusje na bardzo ciekawe tematy. Społeczność Lifehakerzy to miejsce, które oferuje wsparcie, motywację i wiedzę dla tych, którzy chcą poprawić swoją produktywność i zdrowie za pomocą biohackingu. Z pewnością warto tam być, jeżeli te tematy są dla Ciebie ważne.

Mateusz Kubaszek

Mateusz Kubaszek

Społeczność Lifehakerzy to niezwykłe źródło inspiracji i wiedzy. Dostęp do tej społeczności otworzył mi oczy na zupełnie nowe perspektywy dotyczące naszego funkcjonowania i potencjału rozwoju. Przez udział w dyskusjach zrozumiałem, jak drobne, strategiczne zmiany w codziennych nawykach i rutynach mogą owocować lepszymi efektami w pracy czy nauce oraz poprawą kondycji fizycznej i psychicznej.

Andrzej Salski

Andrzej Salski

Lifehackerzy to masa WIEDZY i niesamowita społeczność, w której mam dostęp do ekspertów, szkoleń, mega bazy wiedzy i niezawodne wsparcie od społeczności (w codziennych rozmowach i podczas spotkań LIVE). To idealne miejsce do rozwoju umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń i odkrywania najnowszych trendów w świecie rozwoju osobistego, produktywności, zdrowia, a nawet sztucznej inteligencji!

Piotrek Czarniecki

Piotrek Czarniecki

Może to trochę dziwne, ale cenię Lifehakerów za to, że dają mi taką przestrzeń na wnioski i obserwacje swoich działań. Mam takie głębokie poczucie, że to właśnie tu mogę (a przede wszystkim chcę) się dzielić takimi rzeczami, ze względu na swego rodzaju "swojskość" rozwojową. A jak mam jakieś pytanie czy wyzwanie związane z produktywnością czy innymi podobnymi tematami, to znajdę tu odpowiedź oraz wsparcie.

Mateusz Górecki

Mateusz Górecki

Jak to działa?

Dołączasz do Lifehakerów

To mega proste i nie ponosisz ryzyka. Ba dajemy na to podwójną gwarancję. Po prosty wybierz, czy chcesz dołączyć na rok, czy może na dłużej. Dołącz w pojedynkę lub zaproś cały swój zespół.

1 Dołączasz do Lifehakerów
Określasz co chcesz osiągnąć 2

Określasz co chcesz osiągnąć

Po dołączeniu określisz, jakie są Twoje cele. Rozwój firmy, większa motywacja i wyższy poziom energii, szybszy rozwój... a może uwolnienie czasu (aby mieć go więcej dla rodziny, na przyjemności).

Dostajesz wszystko na złotej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Lifehakerów. Poznasz innych członków społeczności, otrzymasz materiały, nauczysz się zasad. Twoja frustracja zacznie znikać, odzyskasz spokój, kontrolę i czas.

3 Dostajesz wszystko na złotej tacy

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

W społeczności znajdziesz ludzi takich jak Ty oraz Ekspertów. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Czy to dla mnie?

Dla kogo są Lifehakerzy
...a dla kogo nie są?

Jeżeli chcesz się rozwijać i otoczyć ludźmi, którzy tak jak Ty podjęli decyzję o przeniesieniu się na wyższy poziom... Lifehakerzy SĄ dla Ciebie.

Jeżeli chcesz zoptymalizować swój mózg, umysł, ciało i umiejętności intra- i interpersonalne, to ... Lifehakerzy SĄ  dla Ciebie.

Jeżeli oczekujesz indywidualnych konsultacji Ekspertów i ich dostępności 24/7 i tylko dla Ciebie to... Lifehakerzy NIE są  dla Ciebie.

Jeżeli oczekujesz magicznej pigułki, która zrobi wszystko za Ciebie, to... Lifehakerzy NIE są  jest dla Ciebie.

Dla kogo są Lifehakerzy<br><span>...a dla kogo nie są?</span>
Pattern

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do Lifehackerów!

Dołącz do Lifehakerów (najniższe ceny)

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę. Dołączasz. Przez rok pracujesz nad sobą i swoim systemem produktywności. Robisz robotę i wychodzisz.

 • Roczny dostęp do społeczności
 • Roczny dostęp do kursu Szkoła Produktywności
 • Roczny dostęp do kursu Szkoła Ustalania Celów
 • Roczny dostęp do kursu Szkoła Delegowania
 • Roczny dostęp do kursu Szkoła Budowania Nawyków
 • Roczny dostęp do kursu Hackowanie Mózgu
 • Roczny dostęp do kursu Hackowanie Mózgu PRO
 • Cotygodniowe spotkania LIVE z ekspertami
 • Nagrania wszystkich dotychczasowych LIVE
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Baza wiedzy
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi twórcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • 30-dniowa Gwarancja satysfakcji (lub zwrot)
Dołącz do społeczności

Tylko 1000 dostępów. Najlepsza opcja, w najlepszej cenie. Ciągle dbasz o swój rozwój i wchodzisz wyżej z produktywnością. Działasz tak długo, jak chcesz bez dodatkowych opłat.

 • Dożywotni dostęp do społeczności
 • Dostęp do kursu Szkoła Produktywności
 • Dostęp do kursu Szkoła Ustalania Celów
 • Dostęp do kursu Szkoła Delegowania
 • Dostęp do kursu Szkoła Budowania Nawyków
 • Dostęp do kursu Hackowanie Mózgu
 • Dostęp do kursu Hackowanie Mózgu PRO
 • Cotygodniowe spotkania LIVE z ekspertami
 • Nagrania wszystkich dotychczasowych LIVE
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Baza wiedzy
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi twórcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • 30-dniowa Gwarancja satysfakcji (lub zwrot)
Dołącz do społeczności

Skontaktuj się, aby odebrać dostęp dla zespołu.

To świetna opcja dla kilku osób w zespole. Otrzymacie najlepszą cenę i dedykowany kanał, do którego będą mieli dostęp tylko eksperci... i WY.

 • Wszystko, co w wersji Solo Rok
 • Śledzenie progresu zespołu
 • Dedykowany kanał dla Twojego zespołu
 • Zniżka dla zespołu (20-45%)
 • 30-dniowa Gwarancja satysfakcji (lub zwrot)
Dołącz do społeczności
×
×

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Lifehakerzy jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

TAK! Lifehakerzy, to idealne miejsce dla pojedynczych wojowników o produktywne dni, ale też całych zespołów. Po prostu wybierz opcję TEAM powyżej i zaczynajmy.

TAK. Otrzymasz dostęp do materiałów, ale jednak w grupie wspólnej pracy (Discord) użyliśmy parę mechanizmów, które zachęcą Cię do pracy. Logując się pierwszego dnia otrzymasz wszystko.

Naszą wizją jest ułatwienie polskim specjalistom i przedsiębiorcom odzyskiwanie wolnego czasu, co przekłada się na ich skuteczność.

Nasza misja to sprawienie, aby Polacy mieli więcej czasu i więcej się uśmiechali dzięki zwolnieniu i zajęciu się tym, co ważne.

Oczywiście. Skorzystaj z gwarancji. Masz 30 dni na zwrot bez pytania.