Pattern

Odzyskaj czas i zacznij
w końcu osiągać swoje cele

Odkryj własną drogę w życiu, którą chcesz podążać. Ustal cele i plan ich osiągnięcia z pomocą ekspertów.

Zacznij Osiągać Cele

Dołącz do

418

osób, które nam zaufały!

Czujesz, że masz większy potencjał?

Mam do Ciebie jedno pytanie.

Czujesz, że masz większy potencjał?

Ale ciągle, coś Cię powstrzymuje...

❌ Przez obowiązki brakuje czasu w ciągu dnia.
❌ Nie potrafisz się skupić na zrobieniu roboty.
❌ Nie wiesz, od czego zacząć.
❌ Brakuje Ci motywacji.
❌ Starasz się, ale po prostu nie wychodzi.

Nie jesteś sam. Prawda jest taka, że ​​budowanie nawyków i optymalizowanie swojej pracy  jest trudne. Przy tak dużej ilości pracy i ciągłych rozpraszaczach dążenie do własnych celów jest ciężkie.

Właśnie dlatego zebraliśmy grupę osób, które przeszły już przez wzloty i upadki zwiększania swojej produktywności. Są tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą, ale też uczyć się od siebie. Pomożemy Ci osiągać wyniki, które kiedyś wydawały się tylko marzeniem.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Spotkania z Ekspertami

W Lifehakerach spotykamy się LIVE, aby poruszać ważne zagadnienia. Tematy spotkań są dopasowane do potrzeb osób w środku. Eksperci dzielą się zdobywaną przez lata wiedzą na każdy temat dookoła produktywności. To również praca w formie pytań i odpowiedzi.

Spotkania z Ekspertami

Społeczność Lifehakerów

W końcu znajdziesz osoby tak ambitne, jak Ty. Które chcą optymalizować swoje zdrowie, energię, zadowolenie z życia, produktywność... i chcą w osiągać swoje cele i marzenia! Te osoby będą wspierały Cię i pomagały na każdym kroku. Wymień się doświadczeniami, nawiąż nowe znajomości i współprace.

Społeczność Lifehakerów

Baza Wiedzy i Szablonów

Szukasz narzędzia, które ułatwi Ci pracę? Chcesz odświeżyć sobie wiedzę po spotkaniu z ekspertem? Potrzebujesz listę zalecanych cyklicznych badań? Baza wiedzy to dokument, w którym znajdziesz wszystko, co pomoże Ci i ułatwi pracę nad Twoją produktywnością. Archiwalne nagrania, spis narzędzi i aplikacji, automatyzacja... dosłownie wszystko!

Baza Wiedzy i Szablonów

Kurs Hackowanie Mózgu (Basic & PRO)

Jeśli nie zadbasz o ciało i umysł, to nawet najlepsze metody planowania i narzędzia nie przezwyciężą Twojego zmęczenia. Poznaj techniki i strategie, które pomagają zmniejszyć zmęczenie, zwiększyć koncentrację i poprawić efektywność pracy mózgu. Dowiesz się jak całościowo podejść do tematu zdrowia, aby osiągać lepsze rezultaty w pracy i codziennym życiu. Od PODSTAW, aż po ZAAWANSOWANE elementy Biohackingu.

Kurs Hackowanie Mózgu (Basic & PRO)

Kurs Szkoła Ustalania Celów

Utrzymywanie wysokiej motywacji i produktywności jest super trudne, gdy nie widzisz celu, do którego dążysz. Niestety, nie wystarczy powiedzieć sobie "chcę więcej zarabiać, więcej podróżować, spędzać więcej czasu z rodziną". Cele muszą być mierzalne, ustawione w konkretnych ramach czasowych. ORAZ musisz ustalić drogę do ich osiągnięcia. Tego wszystkiego nauczysz się w kursie Szkoła Ustalania Celów, bazującym na najlepszej metodzie 3 Poziomów.

Kurs Szkoła Ustalania Celów

Kurs Szkoła Produktywności

Nie ma nic lepszego, od zbudowania systemu produktywności dopasowanego do Twoich potrzeb i celów. Gdy wiesz dokładnie, co oraz kiedy masz robić... gdy ustawisz wszystkie niezbędne narzędzia do wspierania Cię każdego dnia... nagle zwiększanie produktywności staje się proste. W Szkole Produktywności pokażemy Ci, jak krok po kroku zbudować taki system.

Kurs Szkoła Produktywności

Kurs Sekrety Budowania Nawyków

Dosłownie każdej osobie polecam książkę Atomowe Nawyki. Z prostego powodu: budowanie nawyków to jedno z najpotężniejszych narzędzi, które ułatwia Ci zwiększanie produktywności. Ale nie musisz czytać tej książki. W kursie Sekrety Budowania Nawyków dowiesz się wszystkiego, co potrzeba do skutecznego budowania nawyków.

Kurs Sekrety Budowania Nawyków

Kurs Szkoła Delegowania

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to wiesz, że doba jest zawsze za krótka. Jednak jednym z najlepszych rozwiązań (choć pewnie o tym wiesz) jest delegowanie zadań. Ale tu pojawia się problem. Delegowanie nie jest takie proste, jak się wydaje - często przedsiębiorcy kontrolują wykonawcę, zbyt długo i dokładnie tłumaczą zadania... I w tej sytuacji Szkoła Delegowania jest świetnym rozwiązaniem. Dowiesz się, jak delegować, aby uwalniać swój czas (i mieć jakościowo wykonane zadania!).

Kurs Szkoła Delegowania

2 Dodatkowe Kursy

Otrzymasz dodatkowo dostęp do dwóch kursów: Zdrowe plecy (zwalczanie bólu pleców i poprawianie jakości życia) oraz Obsidian – the second brain (budowa drugiego mózgu). Ciągle szukamy także nowych kursów dla społeczności. Do każdego nowego kursu otrzymasz bezpłatnie dostęp.

2 Dodatkowe Kursy

Zniżki na Narzędzia i Aplikacje

Wypracowujemy zniżki i deale na narzędzia, aplikacje, usługi zwiększające produktywność. Jako Lifehaker otrzymasz dostęp do wielu zniżek, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Zniżki na Narzędzia i Aplikacje

Gwarancja Lifehakera

Nic nie ryzykujesz. Kupując dostęp, masz 14 dni na rezygnację, jeżeli coś Ci się nie spodoba. Nie pytamy o powody. Piszesz. Zwracamy 100% kwoty. W tym czasie masz dostęp do wszystkiego. Full.

Gwarancja Lifehakera

Zobacz, co inni mówią o Lifehakerach:

Podczas spontanicznego live, jeden z ekspertów dał mi świetny patent na pokonanie lenistwa. Wdrożyłem dzięki temu np. system planowania jazdy na rowerze - zaplanowałem wirtualną wycieczkę po Polsce. Wydrukowałem do tego tabelę wyników. To tylko ułamek wartości, jaką daje mi społeczność Lifehakerzy. Dyskusje, które toczą się w społeczności, bardzo odmieniły moje spojrzenie na życie.

Jacek Piechociński

Jacek Piechociński

W końcu znalazłem miejsce dla siebie! Uwielbiam optymalizować własną efektywność, a w Lifehakerach znalazłem grono takich samych osób. Dzielę się swoimi przemyśleniami i znaleziskami, a grupa odwzajemnia się tym samym - z nawiązką. Dzięki edukacji i spotkaniom z Ekspertami wyciągnąłem dla siebie masę praktycznych wskazówek, które stopniowo wdrażam.

Adrian Odwald

Adrian Odwald

Jestem noobem będącym na początku swojej drogi produktywności i mega się cieszę, mogąc podglądać ekspertów i wyjadaczy w różnych tematach. A właśnie tych tutaj nie brakuje, bo widziałem już bardzo fajne dyskusje na najróżniejsze tematy. Pogrupowanie tematów jest również bardzo dobre, bo ułatwia nawigację w gąszczu informacji.

Michał Glonek

Michał Glonek

Lifehakerzy to społeczność skupiona na osiąganiu. Zdobyta wiedza pozwoliła mi zoptymalizować wiele aspektów życia. Zaledwie trzy miesiące wystarczyły, aby przebiec pierwszy półmaraton, zadbać o zdrowie, a także zwiększyć zarobki, dzięki bardziej efektywnej pracy. Do tego kursy, spotkania z ekspertami oraz dodatkowe inicjatywy. Szkoda, że Lifehakerzy nie powstali wcześniej!

Mateusz Obara

Mateusz Obara

Jak dla mnie Lifehakerzy to po prostu duże WOW! Dostępne kursy są oczywiście mega (biohacking! <3)! Ale poza nimi największa wartość to zdecydowanie sama społeczność. Zaangażowanie zarówno członków, jak i zespołu - po prostu sztos! Dodatkowo spotkania Live z ekspertami dostarczają MASĘ wiedzy. A wisienką na torcie jest to, że atmosfera w społeczności jest bardzo miła.

Kuba Dróżdż

Kuba Dróżdż

Myślę, że brakowało takiego miejsca. Przestałem wchodzić na inne czaty, bo za duży szum. A tutaj jest esencja z esencji. Widać ciekawe dyskusje na bardzo ciekawe tematy. Społeczność Lifehakerzy to miejsce, które oferuje wsparcie, motywację i wiedzę dla tych, którzy chcą poprawić swoją produktywność i zdrowie za pomocą biohackingu. Z pewnością warto tam być, jeżeli te tematy są dla Ciebie ważne.

Mateusz Kubaszek

Mateusz Kubaszek

Społeczność Lifehakerzy to niezwykłe źródło inspiracji i wiedzy. Dostęp do tej społeczności otworzył mi oczy na zupełnie nowe perspektywy dotyczące naszego funkcjonowania i potencjału rozwoju. Przez udział w dyskusjach zrozumiałem, jak drobne, strategiczne zmiany w codziennych nawykach i rutynach mogą owocować lepszymi efektami w pracy czy nauce oraz poprawą kondycji fizycznej i psychicznej.

Andrzej Salski

Andrzej Salski

Lifehackerzy to masa WIEDZY i niesamowita społeczność, w której mam dostęp do ekspertów, szkoleń, mega bazy wiedzy i niezawodne wsparcie od społeczności (w codziennych rozmowach i podczas spotkań LIVE). To idealne miejsce do rozwoju umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń i odkrywania najnowszych trendów w świecie rozwoju osobistego, produktywności, zdrowia, a nawet sztucznej inteligencji!

Piotrek Czarniecki

Piotrek Czarniecki

Może to trochę dziwne, ale cenię Lifehakerów za to, że dają mi taką przestrzeń na wnioski i obserwacje swoich działań. Mam takie głębokie poczucie, że to właśnie tu mogę (a przede wszystkim chcę) się dzielić takimi rzeczami, ze względu na swego rodzaju "swojskość" rozwojową. A jak mam jakieś pytanie czy wyzwanie związane z produktywnością czy innymi podobnymi tematami, to znajdę tu odpowiedź oraz wsparcie.

Mateusz Górecki

Mateusz Górecki

Jak to działa?

Dołączasz do Lifehakerów

Do wyboru masz dwa rodzaje dostępów: z kursami, lub bez nich. Każda opcja daje dostęp do społeczności, konsultacji, ekspertów i pozostałych materiałów.

1 Dołączasz do Lifehakerów
Rozejrzyj się 2

Rozejrzyj się

Po dołączeniu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje oraz dostępy do materiałów i komunikatora społeczności (Discord). Pokażemy Ci, jak korzystać z Lifehakerów. Poznasz innych członków społeczności.

Gwarancja

Rozgość się na 14 dni bez ryzyka. Korzystaj ze wszystkiego. Jeśli w tym czasie uznasz, że to nie dla Ciebie - zwrócimy Ci pieniądze.

3 Gwarancja

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

W społeczności znajdziesz ludzi takich jak Ty oraz Ekspertów. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Pattern

Czy to dla mnie?

Dla kogo są Lifehakerzy
...a dla kogo nie są?

✅ Jeżeli chcesz się rozwijać i otoczyć ludźmi, którzy tak jak Ty podjęli decyzję o przeniesieniu się na wyższy poziom... Lifehakerzy SĄ dla Ciebie.

✅ Jeżeli chcesz zoptymalizować swój mózg, umysł, ciało i umiejętności intra- i interpersonalne, to ... Lifehakerzy SĄ dla Ciebie.

✅ Jeżeli chcesz poznać narzędzia, które ułatwią Ci życie, to ... Lifehakerzy SĄ dla Ciebie.

❌ Jeżeli oczekujesz indywidualnych konsultacji Ekspertów i ich dostępności 24/7 i tylko dla Ciebie to... Lifehakerzy NIE są dla Ciebie.

❌ Jeżeli oczekujesz magicznej pigułki, która zrobi wszystko za Ciebie, to... Lifehakerzy NIE są dla Ciebie.

Dla kogo są Lifehakerzy<br><span>...a dla kogo nie są?</span>

Chcesz dołączyć do Lifehakerów?

29 marca zamknęliśmy nabór do tej społeczności. Kliknij poniżej, aby otrzymać powiadomienie o otwarciu zapisów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Lifehakerzy są dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Kamińska
Support Team

TAK! Lifehakerzy, to idealne miejsce dla pojedynczych wojowników o produktywne dni, ale też całych zespołów. Po prostu daj nam znać, że interesuje Cię opcja TEAM i zaczynajmy.

TAK. Otrzymasz dostęp do materiałów, ale jednak w grupie wspólnej pracy (Discord) użyliśmy parę mechanizmów, które zachęcą Cię do pracy. Logując się pierwszego dnia otrzymasz wszystko.

Naszą wizją jest ułatwienie polskim specjalistom i przedsiębiorcom odzyskiwanie wolnego czasu, co przekłada się na ich skuteczność.

Nasza misja to sprawienie, aby Polacy mieli więcej czasu i więcej się uśmiechali dzięki zwolnieniu i zajęciu się tym, co ważne.

Oczywiście. Skorzystaj z gwarancji. Masz 14 dni na zwrot bez pytania.