Pattern

Zostań SWOIM, najlepszym doradcą inwestycyjnym!

Odkryj sprawdzone taktyki inwestycyjne dla kapitału od 5 tys. do 500 tys. zł. Zacznij budować swoją drugą emeryturę z praktykami inwestowania.

Zbuduj Mięśnie Finansów
Sądzisz, że inwestowanie wymaga dużych pieniędzy?

Sądzisz, że inwestowanie wymaga dużych pieniędzy?

Że znani inwestorzy mają tajną wiedzę i od razu lokowali wielkie kwoty?

Mylisz się - na początku wielu z nich była na Twoim miejscu:

❌ Nie mieli doświadczenia.
❌ Podejmowali decyzje w ciemno.
❌ Nie mieli rzetelnego wsparcia.
❌ Zaczynali od niewielkich kwot.

Dlatego zebraliśmy grupę praktyków, która przeszła wzloty i upadki na rynkach finansowych. Teraz z sukcesami inwestują w nieruchomości, giełdę, kryptowaluty, zegarki, grunty, a nawet klocki lego. 

✅ Dajemy Ci dostęp do praktycznej wiedzy i wsparcie doświadczonych instruktorów. Dzięki temu zbudujesz wiedzę o świecie inwestycji, będziesz świetnie się bawić i podejmować mądre decyzje inwestycyjne. I żaden telefoniczny czy bankowy doradca nie naciągnie Cię na inwestycję,  której nie rozumiesz lub nie chcesz.

❗️NIE SPRZEDAJEMY AKCJI, POLIS, NICZEGO NIE REKOMENDUJEMY.

Jesteś swoją najlepszą inwestycją, więc dołącz
I zobacz, jak wspólnie będziemy budować sukces Twoich finansów

System Odznak

Przygotowaliśmy specjalny system odznak, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy inwestycyjne. Wykonujesz zadania, zdobywasz odznaki i przechodzisz kolejne poziomy zaawansowania.

System Odznak

Ocena Strategii Inwestycyjnej

Nie jesteś pewny, czy Twoja strategia inwestycyjna i zarządzania finansami jest dobrze ułożona? Wrzuć swój pomysł do przegadania a bardziej zaawansowani inwestorzy podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami.

Ocena Strategii Inwestycyjnej

Spotkania

Spotykamy się online ze wszystkimi członkami Mięśni Finansów. Omawiamy różne finansowe zagadnienia - od podstaw, po zaawansowane tematy. Raz w roku możesz wziąć udział z ekipą wyjątkowo doświadczonych inwestorów lokujących w Polsce i zagranicą.

Spotkania

Społeczność Praktyków

Dołączając do Mięśni Finansów otrzymujesz dostęp do zaangażowanej społeczności inwestorów, którzy są dokładnie na Twoim poziomie inwestycji. Chętnie wymienią się z Tobą doświadczeniami.

Społeczność Praktyków

Zaawansowana Grywalizacja

Naukę i wsparcie w grupie opieramy się na grywalizacji. Po ustaleniu swoich celów zdobędziesz kolejne poziomy, rozwiniesz swoją wiedzę i inwestycje. Gdy dołączysz do nas, sprawdzimy Twój poziom zainwestowanych środków, aby dodać Cię do odpowiedniej grupy wsparcia. Awansując otrzymasz odznaki i dostęp do nowych miejsc w Mięśniach Finansów.

Zaawansowana Grywalizacja

Kurs Szkoła Najmu

Ten kurs pomoże Ci przejść od A do Z przez cały proces do pierwszego mieszkania na wynajem. Dowiesz się, na jakie zagrożenia zwracać uwagę. Jak szukać okazyjnych ofert. Jak zająć się formalnościami. I wiele więcej.

Kurs Szkoła Najmu

Kurs Szkoła Finansów

To kompletny przewodnik po świecie finansów, dzięki któremu krok po kroku przejdziesz proces budowania własnego systemu przychodów, oszczędności i inwestycji.

Kurs Szkoła Finansów

Baza Wiedzy

Otrzymasz dostęp do specjalnej bazy wiedzy, którą buduje i rozwija nasza społeczność. Znajdziesz tam setki materiałów o giełdzie, nieruchomościach, a nawet inwestycjach alternatywnych.

Baza Wiedzy

Goal Buddy i Miesięczne Cele

Ustalisz swoje miesięczne cele dotyczące różnych Mięśni Finansów i będziesz pracować nad nimi z grupą. Od oszczędności, przez spłacenie długów, aż po zainwestowanie w nowe aktywo (np. akcje spółki w USA). Umożliwimy Ci połączenie z innymi osobami, aby łatwiej Ci było osiągać swoje cele.

Goal Buddy i Miesięczne Cele

Gwarancja Lodu

Kupując dostęp roczny masz 14 dni na rezygnację. Kupując dostęp Lifetime (dożywotni), możesz zrezygnować nawet po 3 latach, sprzedając swój dostęp innym i odzyskać pieniądze.

Gwarancja Lodu

Oto droga jaką przejdziesz w Mięśniach Finansów

Awansując, będziesz zwiększać swój poziom inwestycji i swoją wiedzę. Otrzymasz też dostęp do ciekawszych kanałów, lekcji i rozmów.

Poziom 1

Kostka Lodu

5.000 PLN zainwestowane
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie uczy się fundamentów, tworzy swój budżet domowy, tworzy listę swoich celów finansowych (ze świadomością, że cele mogą się zmieniać) i dzieli się nimi w społeczności.

Poziom 2

Eskimos Amerykański

25.000 PLN zainwestowane
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie odkłada przynajmniej 3 miesiące fundusze awaryjne, obniża wydatki o 5%, inwestuje pierwsze pieniądze w akcje w Polsce lub USA (bezpośrednio lub przez ETFy).

Poziom 3

Arktyczny Eksplorer

50.000 PLN zainwestowane
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie spłaca swój personalny dług (zostaje tylko hipoteka, jeśli istnieje) oraz zwiększa dywersyfikację swojego portfela do 3 rodzajów inwestycji.

Poziom 4

Właściciel Iglo

100.000 PLN zainwestowane i 3 rodzaje inwestycji
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie tworzy pierwsze źródła pasywnego dochodu z inwestycji, udziela przynajmniej jednego wykładu w Mięśniach Finansów. Robi inwestycje z drugą osobą lub firmą.

Poziom 5

Lodołamacz

500.000 PLN zainwestowane
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie zaczyna inwestować w nieruchomości lub biznesy, dywersyfikuje swoje portfolio jeszcze bardziej i rozwija o alternatywne źródła inwestycji. Dodatkowo osoba na tym poziomie buduje swój plan przekazania środków po jej śmierci (czerwona teczka).

Poziom 6

Miś Polarny

1 MLN PLN zainwestowane i 4 rodzaje inwestycji
Dowiedz się więcej

Osoba na tym poziomie zaczyna inwestować na całym świecie i buduje swoją wiedzę przez głębokie relacje z innymi członkami społeczności. Osoba na tym poziomie udziela przynajmniej jednego wykładu w Mięśniach Finansów.

Poziom 7

Cool Guy

3 MLN PLN zainwestowane
Dowiedz się więcej

Na tym poziomie nie musisz już nic robić. Możesz cieszyć się dyskusjami i wspólnymi inwestycjami z innymi osobami na Twoim poziomie.

Zobacz co inni mówią o nas:

Przed dołączeniem do Cool Guys próbowałem swoich sił na giełdzie. Miałem doświadczenie i podstawową wiedzę z rynku kryptowalut i metali szlachetnych. Dzięki dzieleniu się wiedzą, posunięciami oraz swoimi opiniami, raportom z rynków NFT widzę, co się dzieje na rynku. Okazało się, że moje doświadczenie też może komuś pomóc. Polecam!

Marcin Pietruczuk

Marcin Pietruczuk

W społeczności jestem od samego początku. Zależało mi na dostępie do wiedzy - głównie cotygodniowe podsumowania rynkowe na mailu, dostęp do zamkniętej społeczności inwestorów, inspiracje do nowych inwestycji. Okazało się, że w środku jest tego dużo więcej - jestem wspólnikiem w spółce i inwestuje już w drugi projekty, śledzę portfele giełdowe kilku osób i niecierpliwie czekam na kolejne ruchy.

Piotr Balcerowski

Piotr Balcerowski

Dostęp do Cool Guys otworzył mi wiele nowych możliwości inwestycyjnych. Dzięki dyskusjom z innymi inwestorami rozwinąłem swoją wiedzę na temat funkcjonowania giełdy oraz innych inwestycji alternatywnych. Dostęp do kursów i wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu, tworzą swoistą kopalnię wiedzy, która spokojnie może zastąpić kilka książek o tematyce inwestowania.

Maks Scholz

Maks Scholz

Dzięki Cool Guys poznałem mnóstwo ciekawych sposobów inwestycji, od Lego i zegarków kolekcjonerskich, po automaty do gier. Zwiększyłem również dywersyfikację dzięki wspólnemu inwestowaniu w rynek nieruchomości z innymi Cool Guys.

Mateusz Bielak

Mateusz Bielak

Nie spodziewałem się, że spotkam tu tak wielu ciekawych ludzi, dzięki którym zainspiruję się i rozwinę swoje umiejętności inwestycyjne. Moim rytuałem stało się przeglądanie Discorda. Podglądam ruchy kolegów w swoich portfelach live. Polecam wszystkim tym, którzy chcą zgłębić świat inwestycji i zacząć bardziej świadomie podejmować swoje decyzje inwestycyjne.

Konrad Połomski

Konrad Połomski

Jak to działa?

Dołączasz do Mięśni Finansów

To mega proste i nie ponosisz ryzyka. Ba, dajemy na to podwójną gwarancję LODU. Po prostu wybierz, czy chcesz dołączyć na rok, czy może na dłużej.

1 Dołączasz do Mięśni Finansów
Określasz swój poziom 2

Określasz swój poziom

Po dołączeniu określisz, na jakim poziomie chcesz działać. Działanie w Mięśniach Finansów jest w formie gry. Dopasowujemy Cię do odpowiedniej grupy, która ma inne zadania i też inne tematy spotkań. Wszystko po to, aby było Ci łatwiej i bezpieczniej. Liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i dobra zabawa.

Dostajesz wszystko na lodowej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Mięśni Finansów. Poznasz innych członków społeczności, otrzymasz materiały, nauczysz się zasad Mięśni Finansów, zobaczysz, jak pracują inni. Zaczniesz pracować nad swoimi finansami, dobrze się bawiąc i poznając nowe osoby.

3 Dostajesz wszystko na lodowej tacy

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

To ludzie tacy jak Ty. To Cool Guys. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Pattern

Czy to dla mnie?

Dla kogo są Mięśnie Finansów?

✅ Jeżeli myślisz o etycznym, powolnym i bezpiecznym rozwijaniu się jako inwestor... Mięśnie Finansów SĄ dla Ciebie.

✅ Jeżeli chcesz ułożyć swoje personalne finanse i budować swoje portfolio inwestycyjne... Mięśnie Finansów SĄ dla Ciebie.

✅ Jeżeli cena dołączenia do Mięśni Finansów nie jest dla Ciebie wyzwaniem... Mięśnie Finansów SĄ dla Ciebie.

Jeżeli szukasz szybkich sposobów na wzbogacenie lub grup sygnałowych... Mięśnie Finansów NIE są dla Ciebie.

Jeżeli chcesz dzielić się super-hiper okazjami z innymi, aby zarobić na rekomendacji... Mięśnie Finansów NIE są dla Ciebie.

Jeżeli chcesz tylko pasywnie obserwować, bez udzielania się w życie społeczności... Mięśnie Finansów NIE są dla Ciebie.

Dla kogo są Mięśnie Finansów?

Skorzystaj ze specjalnej okazji
i dołącz do Mięśni Finansów!

Kliknij poniżej i ruszajmy z pracą.

1995 PLN

Dostępna opcja rat 0% (już od 199,50 PLN/mies)

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę. Dołączasz. Przez rok budujesz swoje finanse i wiedzę inwestycyjną.

 • Roczny dostęp do społeczności i edukacji
 • Cotygodniowy newsletter
 • System odznak
 • Coroczne spotkania społeczności
 • 3 kursy (wartość 2989 PLN)
 • Dostęp do Bazy Wiedzy
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi osobami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Lodu
 • Faktura
Dołącz teraz!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Mięśnie Finansów są dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Kamińska
Support Team

Utrzymujemy się z subskrypcji.

Dzięki temu nie musimy promować durnych ofert instytucji finansowych lub szemranych produktów finansowych. Blokujemy ludzi, którzy wewnątrz społeczności polecają coś, co może sprawić krzywdę naszym członkom. Dzięki temu mamy super zdrową społeczność, gdzie nie ma miejsca na wykorzystywanie słabości innych osób.

TAK i NIE. Otrzymasz dostęp do materiałów, ale jednak w grupie wspólnej pracy (Discord) użyliśmy parę mechanizmów, które zachęcą Cię do pracy. Kanały i materiały są otwierane, gdy "awansujesz" na kolejny poziom w swojej historii inwestora. Wykonujesz zadania, ulepszasz swoje finanse i masz dostęp do kolejnych materiałów.

Naszą wizją jest ułatwienie Polakom bezpiecznego inwestowania bez obawy na to, że zostaną oszukani. Transparentnie i bezpieczenie.

Nasza misja to zwiększenie wiedzy finansowej Polaków, aby stanowili potęgę na rynku światowym.

Oczywiście. Skorzystaj z gwarancji LODU. Masz 14 dni na zwrot bez pytania.