Zapisy tymczasowo zamknięte. Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o ponownym starcie.

Pattern

Przejdź od 0 do własnej firmy w mniej niż 365 dni.

Dołącz do akceleratora początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Pomożemy Ci znaleźć pomysł na biznes, wdrożyć pomysł, założyć firmę i osiągnąć pierwszy ważny kamień milowy - 3000 PLN przychodu.

Dołącz do Ognistego Startu
Chcesz zbudować swoją firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Mam do Ciebie jedno pytanie.

Chcesz zbudować swoją firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Czy kiedykolwiek czułeś, jak pulsujące emocje strachu i niepewności paraliżują Twoje marzenia o własnej firmie?

Masz pomysł na biznes.
Brakuje tak mało, aby wyrwać się z kołowrotka etatu i pracy dla 1 klienta.

Codziennie tysiące Polaków, tacy jak Ty, zmaga się z tym samym mrożącym krew w żyłach dylematem. Mając ten sam cel - zaryzykować, "iść na swoje", budować coś własnego... coś wyjątkowego, na swoich warunkach.

Właśnie dla tych dzielnych pionierów jak Ty, stworzyliśmy Ognisty Start.

To nie tylko miejsce - to Twój azyl, Twoja twierdza, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby z odwagą i determinacją wystartować swój biznes.

Zakładanie własnej firmy to podróż pełna wyzwań.
To niemałe wyzwanie, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę.

Nie martw się. Razem z nami, zbudujesz swoją firmę od podstaw, krok po kroku, aż do osiągnięcia swoich pierwszych, zasłużonych przychodów.

Jeśli masz dość czekania i jesteś gotów, aby zacząć
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Baza Wiedzy

Gdy budujesz firmę potrzebujesz umowy, regulaminy i inne dokumenty. Otrzymasz ciągle aktualizowane wzory dokumentów o wartości ponad 5000 PLN oraz inne, wspaniałe materiały.

Zobacz więcej

Biznesowa Trampolina

Znalezienie pierwszego klienta to czasami duży problem. Skorzystaj z trampoliny. Napisz do nas info ze swoją ofertą, a my skorzystamy z naszej sieci 10,000+ innych przedsiębiorców.

Zobacz więcej

Genialne Kursy

Otrzymasz dostęp do 3 genialnych kursów (spis na dole strony) o wartości 4985 PLN. Będziemy sięgać do wiedzy z tych kursów podczas naszej przygody.

Zobacz więcej

Finansowanie

Potrzebujesz finansowania na start? Skorzystaj z naszej usługi. Nasi partnerzy pomogą Ci znaleźć odpowiednie finansowanie, pomogą w dokumentacji i będą z Tobą przez cały proces. To super wygodne.

Zobacz więcej

Lista Pomysłów Na Biznes

Otrzymuj dostęp do dziesiątek nowych pomysłów biznesowych miesięcznie. Są to tematy, które nasz Research Team zbadał i jest na nie zainteresowanie. Możesz wziąć i używać.

Zobacz więcej

Goal Buddy

Połączymy Cię z innymi osobami na Twoim poziomie, które pasują do Ciebie. To mega motywacja do działania. Praca w małych grupach mastermind popchnie Cię do przodu, jak nigdy.

Zobacz więcej

Proces Zakładania Firmy

Zdobywaj nowe poziomy i nowe moce. Wystarczy, że będziesz ruszał z procesem założenia swojej firmy, znalezienia pierwszego klienta, wystawienia pierwszej faktury. To mega zabawa.

Zobacz więcej

Społeczność Przedsiębiorców

Boisz się, że będziesz działać w samotności? NIGDY! Będziesz w grupie innych osób, takich jak Ty. Otrzymasz tu dużo wsparcia i poznasz ludzi, takich jak Ty.

Zobacz więcej

Spotkania Q&A

Weź udział w spotkaniach dotyczących tematów biznesowych oraz marketingowych, tematów przedsiębiorczego myślenia, tematów prawnych, księgowych i finansowych. Zadaj pytanie i ułatw sobie życie.

Zobacz więcej

Sprawdź Mój Pomysł

Masz pomysł na produkt, usługę, kanał marketingu? Zadaj pytanie w specjalnym miejscu i nasi zaawansowani przedsiębiorcy dadzą Ci opinie i podpowiedzą, co zmienić i jak do tego podejść.

Zobacz więcej

Ognista Gwarancja

Nic nie ryzykujesz. Masz czas na zwrot w ciągu 30 dni od dołączenia. Jeżeli nasz model działania nie przypadnie Ci do gustu, po prostu napisz i zwrócimy Ci 100% zapłaconej kwoty... bez zadawania pytań.

Zobacz więcej

Zobacz co mówią o nas inni:

Po wielu próbach różnych biznesów od 2016 roku, znalazłem swój kierunek dzięki Akademii. Dzięki nabytym umiejętnościom teraz pomagam ludziom rozwijać ich biznesy online, tworzyć produkty premium, a moje usługi zyskały międzynarodowe uznanie. Polecam Akademię i społeczności Mirka Burnejko osobom na każdym etapie biznesu - oferują inspirację, wiedzę i możliwość nawiązywania cennych kontaktów.

Wiktor Jarosz

Wiktor Jarosz

Przed założeniem firmy potrzebowałem poznać proces tworzenia oferty i zdobycia klientów. Przerobiłem kurs 'Szkoła Pierwszego Klienta' i dzisiaj prowadzę swoją szkołę szachową online. Uświadomiłem sobie, jak ważne jest określenie na początku problemu mojego idealnego klienta. Uporządkowałem swoją wiedzę. Co więcej, wciąż regularnie zaglądam do tego kursu, mimo że prowadzę już biznes!

Kuba Dróżdż

Kuba Dróżdż

Przed dołączeniem do Akademii nie miałem swojego biznesu. Dołączyłem do wszystkich kursów Akademii i ruszyłem z budowaniem własnego biznesu. Z każdym miesiącem rozbudowuję ofertę i nawiązuje ciekawe współprace. Powstał także pomysł, aby znacznie rozszerzyć działalność, co może się ciekawie skończyć. Sporo zawdzięczam kursom z Akademii - gdyby nie one, raczej bym nie zaczął z własnym biznesem.

Cezary Łysiak

Cezary Łysiak

Jak to działa?

Zarezerwuj swoje miejsce

Zaczynamy pierwszą edycję Ognistego Startu. Aby zarezerwować swoje miejsce, wystarczy, że wybierzesz jedną z opcji poniżej. Pamiętaj, że mamy tylko ograniczoną liczbę miejsc w najlepszej cenie, dlatego warto się pospieszyć!

1 Zarezerwuj swoje miejsce
Dołączasz do Ognistego Startu 2

Dołączasz do Ognistego Startu

Od razu ruszamy z pracą. Wszystkie materiały będą dostosowane do Ciebie. Nie musisz zmieniać swojego grafika zajęć.

Dostajesz wszystko na złotej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Ognisty Start. Poznasz innych członków społeczności, otrzymasz materiały, nauczysz się zasad, zobaczysz, jak pracują inni. Twoje wyniki zaczną rosnąć niemalże od razu.

Nic nie ryzykujesz! Ba, dajemy na to 30-dniową gwarancję ognia. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Ognisty Start nie jest dla Ciebie - napisz do nas, a my zwrócimy Ci pełną kwotę.

3 Dostajesz wszystko na złotej tacy

Oto instruktorzy, którzy przygotowali dla Ciebie Ognisty Start.

Spotkasz na spotkaniach oraz podczas codziennej pracy.

Pattern

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest Ognisty Start?

Jeżeli nie masz jeszcze firmy ... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Jeżeli nie masz sprzedaży produktu lub usługi i nie wiesz, gdzie szukać klientów... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Jeżeli chcesz się wyrwać z kołowrotka pracy dla innych i pracować dla siebie ... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Jeżeli masz chęć działać i zmienić coś w swojej historii i w bezpieczny sposób zaryzykować... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Jeżeli nie wiesz, jak zmienić pomysł w rzeczywistość i zacząć na swoim... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Dla kogo jest Ognisty Start?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Ognisty Start jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Program wystartował i od razu ruszamy z pracą. Po zakupie otrzymasz dostęp do edukacji, materiałów oraz instrukcję, jak dołączyć do serwera Discord i zacząć wykonywać pierwsze zadania.

Traktuj dostęp Master, jako paszport w ekosystemie eduworlds. Kupujesz dostęp raz. Po 6 miesiącach w Ognistym Starcie możesz dołączyć do innej szkoły, np. BabySharks (i tam budować swoje social media). Możesz też nie iść do żadnej "szkoły" i otrzymać dostęp do blisko 30 kursów...

Ale to nie wszystko. Jak osiągniesz już wszystko w ekosystemie eduworlds, to możesz odsprzedać swój dostęp i odzyskać część pieniędzy. To tak, jakby sprzedawać książkę na Allegro, którą kupiłeś w księgarni.

Mega wygoda i ciągły rozwój.

TAK. Pierwszego lipca otrzymasz dostęp do naszego systemu i do społeczności. Do tego czasu otrzymasz też dostęp do kursów, które już możesz zacząć przechodzić. Masz 30 dni na sprawdzenie, czy to, jak działamy jest dla Ciebie. Wierzymy, że spodoba Ci się nasz model działania. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o zostaniu na dłużej.

Naszą misją jest sprawienie, że startowanie firmy w Polsce będzie tak łatwe, jak przechodzenie na zielonym świetle.

Naszą wizją jest ułatwianie do granic bólu zostanie przedsiębiorcą w Polsce, poprzez łączenie przedsiębiorców i dostarczanie im wszystkiego, czego potrzebują, by osiągnąć sukces.

Oczywiście. Możesz skorzystać z Ognistej Gwarancji. Masz 30 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.