Zapisy tymczasowo zamknięte. Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o ponownym starcie.

Pattern

Zbuduj pierwszą firmę w 365 dni!

Odkryj idealny pomysł na biznes, zdobądź pierwszego klienta i zacznij zarabiać z pomocą praktyków biznesu. Uwolnij się od etatu i zyskaj wolność.

Zbudj Swój Biznes

Dołącz do

337

osób, które nam zaufały.

Czy myśli o przejściu

Czy myśli o przejściu "na swoje" nie dają Ci spokoju?

Brakuje tak mało, aby wyrwać się z kołowrotka etatu i pracy dla 1 klienta. A jednak ciągle coś Cię paraliżuje, bo...

❌ Nie masz pomysłu na biznes.
❌ Nie wiesz, czy Twój pomysł "zażre" na rynku.
❌ Nie chcesz zbyt mocno ryzykować.
❌ Nie wiesz, jak pozyskać klientów.
❌ Nie masz kogo się doradzić w sprawie marketingu, sprzedaży i formalności.

Codziennie tysiące Polaków, tacy jak Ty, zmaga się z tym samym mrożącymi krew w żyłach dylematami. Mając ten sam cel - zaryzykować, "iść na swoje", budować coś własnego... coś wyjątkowego, na swoich warunkach.

Właśnie dla tych dzielnych pionierów jak Ty, stworzyliśmy Ognisty Start.

To nie tylko miejsce - to Twój azyl, Twoja twierdza, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby z odwagą i determinacją wystartować swój biznes.

Zakładanie własnej firmy to podróż pełna wyzwań.
To niemałe wyzwanie, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę.

Nie martw się. Razem z nami, zbudujesz swoją firmę od podstaw, krok po kroku, aż do osiągnięcia swoich pierwszych, zasłużonych przychodów.

Jeśli masz dość czekania i jesteś gotów, aby zacząć
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Sprawdź Mój Pomysł

Nie wiesz, czy Twój pomysł na biznes się sprawdzi? Czy jest zapotrzebowanie na rynku i czy znajdziesz klientów? Zadaj pytanie w specjalnym miejscu i nasi zaawansowani przedsiębiorcy podzielą się swoją opinią i podpowiedzą, co zmienić i jak podejść do kolejnych kroków.

Sprawdź Mój Pomysł

Proces Zakładania Firmy

Aby ułatwić proces startowania ze swoim produktem / usługą, wdrożyliśmy model grywalizacji. W Ognistym Starcie zakładanie firmy to realizowanie kolejnych zadań zgodnie z przygotowanym planem. Małe kroki, a każdy przybliża Cię do celu. A dodatkowo będziesz się świetnie bawić.

Proces Zakładania Firmy

Biznesowa Trampolina

Znalezienie pierwszego klienta to czasami duży problem. Skorzystaj z trampoliny. Napisz do nas info ze swoją ofertą, a my skorzystamy z naszej sieci 10,000+ innych przedsiębiorców i poszukamy dla Ciebie pierwszego klienta.

Biznesowa Trampolina

Spotkania Q&A

W Ognistym Starcie spotykamy się LIVE, aby poruszać ważne biznesowe zagadnienia. Rozmawiamy o marketingu, sprzedaży, podatkach, finansach. Ale także o przedsiębiorczym myśleniu - czyli przesuwaniu barier w głowie, które blokują Cię przed budowaniem własnej firmy.

Spotkania Q&A

Społeczność Przedsiębiorców

W końcu znajdziesz osoby tak ambitne, jak Ty. Które nie chcą pracować na etacie. Chcą wolności i własnego biznesu. Te osoby będą wspierały Cię i pomagały na każdym kroku. Wymień się doświadczeniami, nawiąż nowe znajomości i współprace.

Społeczność Przedsiębiorców

Goal Buddy

Połączymy Cię z innymi osobami na Twoim poziomie, które pasują do Ciebie. To mega motywacja do działania. Praca w małych grupach mastermind popchnie Cię do przodu, jak nigdy.

Goal Buddy

Lista Pomysłów Na Biznes

W nasze ręce ciągle wpadają świetne pomysły na biznes. Następnie specjaliści sprawdzają, czy jest na nie zapotrzebowanie na rynku. Jeśli okazują się strzałem w 10 - wrzucamy je do Listy Pomysłów dla Ognistego Startu. Bierz i korzystaj!

Lista Pomysłów Na Biznes

Finansowanie

Niektóre firmy potrzebują finansowania na start. Dlatego zebraliśmy partnerów, którzy pomogą Ci w procesie pozyskiwania finansów na start firmy. To eksperci, którym możesz zaufać - przejdą z Tobą cały proces od A do Z, dbając o wszystkie formalności.

Finansowanie

Baza Wiedzy

Nie wiesz, jak napisać regulamin, lub umowę? Brakuje Ci pomysłów na Twoją ofertę? Szukasz osób do współpracy? A może po prostu chcesz obejrzeć archiwalne spotkania Q&A? To wszystko (oraz wiele więcej!) znajdziesz w Baze Wiedzy. Ciągle ją aktualizujemy.

Baza Wiedzy

Kurs Szkoła Pierwszego Klienta

Nie wiesz, jak pozyskiwać klientów? To jedna z kluczowych umiejętności - bez klientów firma nie istnieje. Dlatego otrzymasz dostęp do świetnego kursu Szkoła Pierwszego Klienta. Otrzymasz gotowy proces (krok po kroku) jak sprawdzić swój pomysł na biznes i pozyskać pierwszego (i kolejnych) klienta.

Kurs Szkoła Pierwszego Klienta

Kurs Szkoła Budowania Firmy

Nie wiesz nic o formalnościach, podatkach, procesach... czyli nie masz podstaw biznesowych? Wszystkiego Cię nauczymy. Otrzymasz dostęp do genialnego kursu Szkoła Budowania Firmy. Poznasz proces zakładania firmy. Dowiesz się, jak budować firmę, która może działać BEZ Ciebie. Nauczysz się wszystkich podstaw.

Kurs Szkoła Budowania Firmy

Kurs Szkoła Pisania, Które Sprzedaje

Potencjalni klienci nie reagują na Twoje maile? Zaraz ten problem się skończy. Otrzymasz dostęp do genialnego kursu Szkoła Pisania, Które Sprzedaje. Nauczysz się umiejętności, która da Ci więcej klientów, znajomości, współprac i więcej pieniędzy. Ten kurs kosztuje 1995 PLN, jeżeli chcesz go kupić w sklepie.

Kurs Szkoła Pisania, Które Sprzedaje

Ognista Gwarancja

Bierzemy całe ryzyko na siebie. Dołączając do Ognistego Startu możesz śmiało korzystać ze wszystkiego, co opisaliśmy powyżej. Jeżeli w ciągu 30 dni uznasz, że to nie jest miejsce dla Ciebie - zwrócimy Ci 100% pieniędzy. Bez zadawania pytań. Bez drobnych druczków. Chcemy maksymalnie ułatwić Ci decyzję.

Ognista Gwarancja

Zobacz co mówią o nas inni:

W Ognistym Starcie pierwszy raz w życiu sprzedałem swoje usługi, za które dostałem pieniądze. Fajne uczucie. A najlepsze, że współpraca zaplanowana na najbliższy miesiąc!

Domini Zemirek

Domini Zemirek

Wysłałem i dostałem akceptację pierwszej oferty! Teraz czas dowieść temat do końca. Współpraca i stawka uzgodniona na 3 miesiące.

Jakub Skorski

Jakub Skorski

Działając w Ognistym Starcie domknąłem ważnego deala na kilkadziesiąt tysięcy PLN! I to w trakcie urlopu. Pozdrowienia dla całej ekipy z Chorwacji.

Marcel Grzegorek

Marcel Grzegorek

W pierwszym miesiącu w Ognistym Starcie dostałem zaliczkę za swoje usługi i zacząłem już działać z pierwszym klientem!

Mateusz Róg

Mateusz Róg

Po wielu próbach różnych biznesów od 2016 roku, znalazłem swój kierunek dzięki Akademii. Dzięki nabytym umiejętnościom teraz pomagam ludziom rozwijać ich biznesy online, tworzyć produkty premium, a moje usługi zyskały międzynarodowe uznanie. Polecam Akademię i społeczności Mirka Burnejko osobom na każdym etapie biznesu - oferują inspirację, wiedzę i możliwość nawiązywania cennych kontaktów.

Wiktor Jarosz

Wiktor Jarosz

Przed założeniem firmy potrzebowałem poznać proces tworzenia oferty i zdobycia klientów. Przerobiłem kurs 'Szkoła Pierwszego Klienta' i dzisiaj prowadzę swoją szkołę szachową online. Uświadomiłem sobie, jak ważne jest określenie na początku problemu mojego idealnego klienta. Uporządkowałem swoją wiedzę. Co więcej, wciąż regularnie zaglądam do tego kursu, mimo że prowadzę już biznes!

Kuba Dróżdż

Kuba Dróżdż

Przed dołączeniem do Akademii nie miałem swojego biznesu. Dołączyłem do wszystkich kursów Akademii i ruszyłem z budowaniem własnego biznesu. Z każdym miesiącem rozbudowuję ofertę i nawiązuje ciekawe współprace. Powstał także pomysł, aby znacznie rozszerzyć działalność, co może się ciekawie skończyć. Sporo zawdzięczam kursom z Akademii - gdyby nie one, raczej bym nie zaczął z własnym biznesem.

Cezary Łysiak

Cezary Łysiak

Jak to działa?

Zarezerwuj swoje miejsce

Aby zarezerwować swoje miejsce, wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie. Następnie zadzwonimy do Ciebie i przekażemy szczegóły na temat Ognistego Startu. Wtedy będzie czas na Twoją decyzję.

1 Zarezerwuj swoje miejsce
Dołączasz do Ognistego Startu 2

Dołączasz do Ognistego Startu

Gdy dołączysz, od razu ruszamy z pracą. Przekażemy Ci wszystkie materiały oraz wyjaśnimy, jak z nich korzystać. Praca w Ognistym Starcie jest dopasowana do Ciebie - nie musisz zmieniać swojego grafika. Działasz w swoim tempie, z naszym wsparciem.

Dostajesz wszystko na złotej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Ognisty Start. Poznasz innych uczestników, otrzymasz materiały, nauczysz się zasad, zobaczysz, jak pracują inni. Twoje wyniki zaczną rosnąć niemalże od razu.

Nic nie ryzykujesz! Ba, dajemy na to 30-dniową gwarancję ognia. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Ognisty Start nie jest dla Ciebie - napisz do nas, a my zwrócimy Ci pełną kwotę.

3 Dostajesz wszystko na złotej tacy

Oto instruktorzy, którzy przygotowali dla Ciebie Ognisty Start.

Spotkasz na spotkaniach oraz podczas codziennej pracy.

Pattern

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest Ognisty Start?

✅ Jeżeli nie masz jeszcze firmy ... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

✅ Jeżeli nie masz sprzedaży produktu lub usługi i nie wiesz, gdzie szukać klientów... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

✅ Jeżeli chcesz się wyrwać z kołowrotka pracy dla innych i pracować dla siebie ... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

✅ Jeżeli masz chęć działać i zmienić coś w swojej historii i w bezpieczny sposób zaryzykować... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

✅ Jeżeli nie wiesz, jak zmienić pomysł w rzeczywistość i zacząć na swoim... Ognisty Start JEST dla Ciebie.

Dla kogo jest Ognisty Start?

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do Ognistego Startu

Wybierz najlepszą opcję i ruszajmy z pracą!

1995 PLN

1199 PLN

Skorzystaj z rat 0% PayU od 119,90 PLN / miesięcznie

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę i uruchomić swój biznes w mniej niż w rok.

 • Roczny dostęp do akceleratora
 • Spotkania Q&A raz na 2 tygodnie
 • Usługa finansowania
 • Usługa Trampolina Biznesowa
 • Mastermind Goal Buddy
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • Szablony umów i regulaminów
 • Roczny dostęp do Szkoły Pierwszego Klienta
 • Roczny dostęp do Szkoły Budowania Firmy
 • Roczny dostęp do Szkoły Pisania
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi osobami w społeczności
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia
Odbierz swój dostęp!

3995 PLN

1995 PLN

Skorzystaj z rat 0% PayU od 199,50 PLN / miesięcznie

To super opcja dla osób, które chcą działać w swoim tempie i dodatkowo po zbudowaniu firmy, chcą rozwijać się dalej.

 • Nieograniczony dostęp do akceleratora
 • Spotkania Q&A raz na 2 tygodnie
 • Usługa finansowania
 • Usługa Trampolina Biznesowa
 • Mastermind Goal Buddy
 • Lista sprawdzonych usługodawców
 • Szablony umów i regulaminów
 • Dostęp do Szkoły Pierwszego Klienta
 • Dostęp do Szkoły Budowania Firmy
 • Dostęp do Szkoły Pisania
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi osobami w społeczności
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Gwarancja Ognia

DODATKOWO

 • Możesz przejść do innego mini-akceleratora
 • Gdy skończysz Ognisty Start, możesz odebrać 27 kursów
 • Możesz sprzedać swój dostęp, jak Ci się znudzi
 • 10% zniżki na inne produkty eduworlds
 • 10% zniżki na produkty partnerów eduworlds
Odbierz swój dostęp!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Ognisty Start jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Nikodem Czaja

Nikodem Czaja
Support Team

Program wystartował i od razu ruszamy z pracą. Po zakupie otrzymasz dostęp do edukacji, materiałów oraz instrukcję, jak dołączyć do serwera Discord i zacząć wykonywać pierwsze zadania.

Traktuj dostęp Master, jako paszport w ekosystemie eduworlds. Kupujesz dostęp raz. Po 6 miesiącach w Ognistym Starcie możesz dołączyć do innej szkoły, np. BabySharks (i tam budować swoje social media). Możesz też nie iść do żadnej "szkoły" i otrzymać dostęp do blisko 30 kursów...

Ale to nie wszystko. Jak osiągniesz już wszystko w ekosystemie eduworlds, to możesz odsprzedać swój dostęp i odzyskać część pieniędzy. To tak, jakby sprzedawać książkę na Allegro, którą kupiłeś w księgarni.

Mega wygoda i ciągły rozwój.

TAK. Pierwszego lipca otrzymasz dostęp do naszego systemu i do społeczności. Do tego czasu otrzymasz też dostęp do kursów, które już możesz zacząć przechodzić. Masz 30 dni na sprawdzenie, czy to, jak działamy jest dla Ciebie. Wierzymy, że spodoba Ci się nasz model działania. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o zostaniu na dłużej.

Naszą misją jest sprawienie, że startowanie firmy w Polsce będzie tak łatwe, jak przechodzenie na zielonym świetle.

Naszą wizją jest ułatwianie do granic bólu zostanie przedsiębiorcą w Polsce, poprzez łączenie przedsiębiorców i dostarczanie im wszystkiego, czego potrzebują, by osiągnąć sukces.

Oczywiście. Możesz skorzystać z Ognistej Gwarancji. Masz 30 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.