Menu Toggler

Odkrywaj eduworlds

 

Ekosystem eduworlds tworzą światy, czyli konkretne dziedziny edukacji.  Obecnie posiadamy 8 światów: PRODUKTYWNOŚĆ, PRODUKT, BIZNES, MARKETING I SPRZEDAŻ, CRYPTO, FINANSE, KARIERA i HOBBY.

Każdy świat składa się z kursów online, przygotowanych przez różnych ekspertów danej dziedziny. 

KARTA EDUWORLDS daje Ci dostęp do wszystkich światów, ze wszystkimi kursami

Co więcej - daje dostęp również do tych światów i kursów, które powstaną w przyszłości.

 

Dołącz do eduworlds
bezpośrednio [PLN]
Dołącz do eduworlds
z OpenSea [ETH]
Odkrywaj eduworlds
Stań się maszyną do realizacji zadań i celów

ŚWIAT: PRODUKTYWNOŚĆ

Stań się maszyną do realizacji zadań i celów

Nie ma nic gorszego, niż ciągłe odkładanie rzeczy na później. Lub prokrastynacja, która blokuje Cię przed realizacją zadań, czy uruchomieniem nowego projektu. A co jeśli to wszystko można pokonać? Jeśli można nauczyć się produktywności tak, by zadania realizować zupełnie jak maszyna - w wyznaczonym czasie, bez stresu i nerwów. 

Poznaj wyjątkowe umiejętności, rutyny i nawyki. Już teraz zacznij ulepszanie niemal każdego aspektu Twojego życia zawodowego i prywatnego. 

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Stwórz własny produkt, lub usługę

ŚWIAT: PRODUKT

Stwórz własny produkt, lub usługę

W świecie online każdego dnia powstają nowe produkty i usługi. Jak to jest, że z niektóre z nich działają i pozyskują klientów, a inne nie? 

Kluczem są odpowiednie umiejętności prowadzenia biznesu online, a także wykorzystanie sprawdzonych strategii działania. Właśnie tego uczymy w świecie PRODUKT. 

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Rozwijaj swój biznes

ŚWIAT: BIZNES

Rozwijaj swój biznes

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne do pracy nad własną firmą. Przekonaj się, jak działać by generować większy przychód, oraz skuteczniej zarządzać swoim biznesem.

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Pozyskuj nowych klientów i skutecznie buduj z nimi relację

ŚWIAT: MARKETING I SPRZEDAŻ

Pozyskuj nowych klientów i skutecznie buduj z nimi relację

Bez klientów firma się nie rozwija - to wiemy wszyscy. Dlatego umiejętności marketingu i sprzedaży są dziś niezbędne. Bez znaczenia, czy prowadzisz swoją firmę, czy pracujesz na etacie. 

Zdobądź nowe umiejętności z tego obszaru i wystrzel swoją karierę na niespotykany dotąd poziom!

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Odkrywaj dynamiczny świat przyszłości - krypto i NFT

ŚWIAT: CRYPTO

Odkrywaj dynamiczny świat przyszłości - krypto i NFT

Dziś o kryptowalutach wie już niemal każda osoba. Dosłownie krok dzieli nas od kolejnej rewolucji i stosowania nowej technologii w życiu codziennym. Dlatego warto już dziś poznać i nauczyć się tego świata. Poznasz podstawy technologii, ale też nauczysz się dbać o bezpieczeństwo. Przeprowadzimy Cię przez wszystko, co trzeba wiedzieć. 

Zobacz kursy z tej kategorii --> 

Zatroszcz się o swoje finanse

ŚWIAT: FINANSE

Zatroszcz się o swoje finanse

Finanse to nie tylko inwestycje. To także rozumienie własnych potrzeb i możliwości. To świadome podejmowanie decyzji zakupowych. To również zabezpieczenie kapitału na trudniejsze czasy. Dowiedz się, jak dbać o swoje finanse w każdym aspekcie. Jak zadbać o bezpieczeństwo i pewność siebie w trakcie inwestycji.

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Buduj swoją karierę

ŚWIAT: KARIERA

Buduj swoją karierę

Rozpocznij swoją podróż w kierunku udanej kariery! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz wieloletnie doświadczenie i szukasz czegoś lepszego… jeśli czujesz, że utknąłeś, jesteś znudzony lub niezadowolony ze swojej pracy, jesteś we właściwym miejscu. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy, zarabiaj więcej, pracuj mniej, jednocześnie ciesząc się tym, co robisz.

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Rozwijaj swoje pasje

ŚWIAT: HOBBY

Rozwijaj swoje pasje

Zdobądź nowe hobby i rozwijaj swoje umiejętności! Chcesz podjąć nowe wyzwanie? Poznaj kursy, które pozwolą Ci się rozwijać nie tylko w biznesie!

Zobacz kursy z tej kategorii -->

Get the Answers Here

Get the Answers Here

Tak! Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania dosteępu do wszystkich kursów w eduworlds za pomocą karty, możesz zawsze zdecydować się na zakup pojedynczego kursu w opcji lifetime.

Każdy kurs (na stronie w polskiej wersji językowej) ma opcję zakupu za PLN.

Jeżeli interesuje Cię zakup pojedynczych kursów lub pakietu kursów, masz jakiekolwiek pytania z tym związane - napisz na [email protected].

Są 2 kroki do wykonania:

  1. Wejdź na stronę: portal.eduworlds.com i zaloguj się tam za pomocą portfela MetaMask. Tam jest możliwość wybrania kursów za pomocą karty.
  2. Dołącz do serwera Discord. Wymagana jest tam weryfikacja na kanale # 2 │ nft-verification.

Aby dostać się do portalu, wystarczy 1 karta. 

Jeżeli masz więcej kart to mamy wspaniałe wiadomości:

  • Możesz podarować dostęp do kursu innej osobie np. pracownikowi, rodzinie - ta osoba nie musi posiadać swojej karty, wystarczy, że podpinając kartę pod kurs w portalu, podasz email tej osoby. To również fajna opcja, gdy chcesz podarować komuś dostęp do kursu np. w nagrodę.
  • Masz dostęp do eduworlds Founders - wszyscy posiadacze oryginalnych kart eduworlds będą mieli dostęp do "zabawy" generującej im inne dostępy. Np. gdy w danym świecie powstanie 10 kursów, to utworzymy dedykowaną platformę.

Przykład:

  1. Powstaje 10 kursów dotyczących CRYPTO (aktualnie są 3).
  2. Tworzymy dedykowaną platformę, skupioną tylko na CRYPTO.
  3. Będzie tam opcja dostępu NFT lub zakupu za PLN/USD/inna waluta.
  4. Odpowiednie połączenia kart eduworlds otrzymają dodatkowo (bo i tak mają do wszystkiego dostęp) pewną ilość dostępów do świata CRYPTO, które będą mogli rozdać znajomym lub sprzedać.

Na obecną chwilę każda karta umożliwia odblokowanie 1 kursu na okres 2 tygodni. Im więcej kart, tym więcej kursów możesz odblokować w tym samym momencie. 

Przykład: jeśli masz 3 karty, możesz odblokować kursy Zwiększ Swoją Produktywność, Zbuduj Biznes Oparty o Społeczność, Zostań Lepszym Negocjatorem (lub dowolne inne) w tym samym momencie. Po dwóch tygodniach zostawiasz te kursy lub odblokowujesz inne. 

Pełna lista i opis kursów znajduje się tutaj: KLIK

Kartę można sprzedać na markecie NFT (np. OpenSea). W przyszłości planujemy budowę własnego marketu, na którym można będzie sprzedawać karty.

Gdy odkupisz kartę od innej osoby z OpenSea – karta powinna trafić na Twój portfel od razu po zakończeniu transakcji.

Karta eduworlds daje dostęp do całej platformy. Obecnie na platformie jest ponad 25 kursów w 8 światach (biznes, marketing…). Lista kursów oraz światów będzie cały czas rozwijana.

1 karta dostępowa umożliwia odblokowanie 1 kursu na dowolny okres.

Kiedy chcesz zmienić decyzję tj. odblokować inny kurs, możesz to zrobić w każdej chwili portalu w zakładce My Profile, gdzie zarządzasz swoją kartą / kartami.

Do każdego z kursów możesz wracać kiedy chcesz, tak długo, jak długo masz kartę eduworlds.

Dostęp do platformy i kursów jest nieograniczony czasowo, dopóki posiadasz kartę dostępową. Gdy sprzedasz kartę, tracisz dostęp do eduworlds.