Trwają zapisy do Cool Guys. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Pattern

Odblokuj Zamrożony Potencjał Swoich Finansów.

Odkrywaj sprawdzone taktyki inwestycyjne oraz wymieniaj się doświadczeniem z innymi inwestorami. Dołącz do społeczności Cool Guys obserwuj, jak Twoja wiedza, zadowolenie i grubość portfela rośnie.

Zbuduj Chłodną Głowę Inwestora
Starasz się rozwijać swoje inwestycje?

Mamy do Ciebie jedno pytanie.

Starasz się rozwijać swoje inwestycje?

Męczy Cię brak postępów w Twoich finansach? Masz wrażenie, że podejmujesz decyzje finansowe w ciemno i nikt nie jest w stanie pomóc? Nie jesteś sam.

Prawda jest taka, że ​​nawigacja po rynkach finansowych i rozwijanie umiejętności inwestycyjnych może być trudne. Przy tak dużej ilości "naciągaczy" i nieustannych zmianach na rynkach, jest trudno podejmować decyzje, które przyniosą rzeczywiste korzyści. Ale nie martw się – nasza społeczność inwestorów jest tutaj, aby pomóc.

Zebraliśmy grupę osób, które przeszły już przez wzloty i upadki na rynkach finansowych. Grupę osób, które NIC NIE REKOMENDUJĄ, tylko wzajemnie się wspierają. Dzięki naszemu wsparciu będziesz mógł zbudować wiedzę o świecie inwestycji, podejmować mądre decyzje inwestycyjne, świetnie się bawić i podejmować decyzje na zimno (bez większych emocji).

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu
ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Edukacja

Genialne Kursy

Gdy masz wolną chwilę, możesz sięgnąć do najlepszej edukacji o finansach i inwestowaniu. Od ułożenia finansów osobistych, aż po zakup mieszkań na wynajem. Lista poniżej.

Społeczność

Cyfrowa Społeczność

Otrzymaj dostęp do zaangażowanej społeczności inwestorów, którzy są dokładnie na Twoim poziomie inwestycji.

Gwarancja

Gwarancja Lodu

Kupując dostęp roczny masz miesiąc na rezygnację. Kupując dostęp Lifetime, możesz zrezygnować nawet po 3 latach, sprzedając swój dostęp na rynku wtórnym.

Grywalizacja

Zaawansowana Grywalizacja

Ustalaj cele, zdobywaj kolejne poziomy, rozwijaj swoją wiedzę i swoje inwestycje. Wszystko po to, aby zmotywować Cię do skuteczniejszego i mądrzejszego działania.

Spotkania

Spotkania Wszystkich Cool Guys

Dołącz do comiesięcznego spotkania online ze wszystkimi Cool Guys i weź udział w corocznym spotkaniu w Polsce.

Codzienna Praca

Mięśnie Finansów

Codziennie otrzymasz dedykowane zadania, które ulepszą Twoje mięśnie finansów: budżet, oszczędzanie, zarządzanie długiem, inwestowanie, planowanie podatków. Pokochasz te zadania

Newsletter

Cotygodniowy Newsletter

Raz w tygodniu otrzymasz dedykowany newsletter z informacjami z rynków finansowych. Zarówno z Polski, jak i ze świata. To cudowny sposób na bycie na bieżąco z informacjami, poświęcając mało czasu.

Wiedza

Biblioteka Wiedzy

Otrzymasz dostęp do specjalnej bazy wiedzy, która budowana jest przez naszą społeczność. Znajdziesz tam setki materiałów dookoła giełdy, nieruchomości, a nawet alternatywnych inwestycji.

Społeczność

Poziomy w Społeczności

Przy dołączaniu sprawdzamy Twój poziom zainwestowanych środków, aby przydzielić Cie do odpowiedniej grupy. Pozwala to na wspólne wspieranie i dostęp do innego poziomu dyskusji.

Społeczność

Sprawdzian Lodu

Aby "awansować" do wyższej grupy każda z osób musi przejść Sprawdzian Lodu. Jest to miejsce, gdzie każda z osób dzieli się swoimi lekcjami, wzlotami i upadkami z procesu zarządzania finansami i inwestowania.

Społeczność

Transparentne Portfolio

Każda z osób dzieli się swoim porfolio, aby pokazać, w co sama inwestuje i co robi z pieniędzmi. To niesamowite miejsce do rozmów o finansach, gdy widzimy, co z finansami robi inna osoba

Testowe opinie

Lorem Ipsum

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Podpis

Jak to działa?

Dołączasz do Cool Guys

To mega proste i nie ponosisz ryzyka. Ba, dajemy na to podwójną gwarancję LODU. Po prostu wybierz, czy chcesz dołączyć na rok, czy może na dłużej.

1 Dołączasz do Cool Guys
Określasz swój poziom 2

Określasz swój poziom

Po dołączeniu określisz, na jakim poziomie chcesz działać. Działanie w Cool Guys jest w formie gry. Dopasowujemy Cię do odpowiedniej grupy, która ma inne zadania i też inne tematy spotkań. Wszystko po to, aby było Ci łatwiej i bezpieczniej. Liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i dobra zabawa.

Dostajesz wszystko na lodowej tacy

Powoli wprowadzimy Cię w świat Cool Guys. Poznasz innych członków społeczności, otrzymasz materiały, nauczysz się zasad Cool Guys, zobaczysz, jak pracują inni. Zaczniesz pracować nad swoimi finansami, dobrze się bawiąc i poznając nowe osoby.

3 Dostajesz wszystko na lodowej tacy

Kogo spotkasz, gdy dołączysz?

To ludzie tacy jak Ty. Dzielą się wiedzą, pomagają sobie nawzajem. Tworzą NIESAMOWITĄ społeczność.

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest Cool Guys
...a dla kogo nie jest?

Jeżeli myślisz o etycznym, powolnym i bezpiecznym rozwijaniu się jako inwestor... Cool Guys JEST dla Ciebie.

Jeżeli chcesz ułożyć swoje personalne finanse i budować swoje portfolio inwestycyjne... Cool Guys JEST dla Ciebie.

Jeżeli cena dołączenia do Cool Guys nie jest dla Ciebie wyzwaniem... Cool Guys JEST dla Ciebie.

Jeżeli szukasz szybkich sposobów na wzbogacenie lub grup sygnałowych... Cool Guys NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz dzielić się super-hiper okazjami z innymi, aby zarobić na rekomendacji... Cool Guys  NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz tylko pasywnie obserwować, bez udzielania się w życie społeczności... Cool Guys NIE jest dla Ciebie.

Dla kogo jest Cool Guys<br><span>...a dla kogo nie jest?</span>
Pattern

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do Cool Guys!

Dołącz do Cool Guys w najlepszej cenie.

1995 PLN

995 PLN

To super opcja dla ludzi, którzy chcą zrobić szybko robotę. Dołączasz. Przez rok budujesz swoje finanse i wiedzę inwestycyjną

 • Oszczędź 1000 PLN w rocznej płatności
 • Roczny dostęp do społeczności i edukacji
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi twórcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Podwójna Gwarancja Rekina
Odbierz Swój Dostęp PayU 10 rat 0% 99.50 PLN miesięcznie.

2995 PLN

Dostępne 4 sztuki

Tylko 1000 dostępów. Najlepsza opcja, w najlepszej cenie. Możesz tu pracować i rozwijać swoje finanse dłużej niż rok. Dostęp Lifetime jest konieczny do wkroczenia na najwyższy poziom inwestorów 100,000+ PLN.

 • Oszczędź 3000 PLN w jednorazowej płatności
 • Dożywotni dostęp do społeczności i edukacji
 • Szablony, narzędzia, taktyki
 • Grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • Współpraca z innymi twórcami
 • Dostęp do wszystkich aktualizacji
 • Podwójna Gwarancja Rekina
Odbierz Swój Dostęp PayU 10 rat 0% 199.50 PLN miesięcznie.

3990 PLN

od 1800 PLN

To świetna opcja dla kilku osób w zespole. Otrzymacie najlepszą cenę i dedykowany kanał, do którego będą mieli dostęp tylko eksperci... i WY.

 • Wszystko, co w wersji Solo
 • Śledzenie progresu zespołu
 • Comiesięczny raport dla szefa o wzrostach
 • Comiesięczny raport o rekomendowanych praktykach
 • Dedykowane kanały dla Twojego zespołu
 • Ustalasz co widzą członkowie zespołu
 • Zniżka dla zespołu (10-45%) zależna od ilości osób
 • Podwójna Gwarancja Rekina
Odbierz Dostęp Firmowy Faktura VAT
×
×
×

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy Cool Guys jest dla Ciebie?‍ Chcesz o coś dopytać?
Pisz śmiało, odpowiemy na wszystkie pytania

Społeczność jest podzielona na kilka poziomów, aby zapewnić skupienie na tym, co ważne, ale też nie zrobić nikomu krzywdy. Osoby z poziomu 2, mogą się udzielać na poziomie 1 i 2. Widzą natomiast wpisy z poziomu 3. Tylko po to, aby czerpać motywacje i rozwijać swoje finanse.

Poziom 1: Początkujący Inwestor (5,000 PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie uczy się fundamentów, tworzy swój budżet domowy, tworzy listę swoich celów finansowych i dzieli się nimi w naszej społeczności.

Poziom 2: Odkrywca Ameryki (25,000 PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie odkłada przynajmniej 3 miesiące funduszu awaryjnego, bierze udział w wyzwaniach dotyczących oszczędzania, inwestuje pierwsze pieniądze w akcje w Polsce i USA (bezpośrednio lub przez ETFy).

Poziom 3: Wolnościowiec (50,000 PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie spłaca cały swój personalny dług (zostaje tylko hipoteka, jeśli istnieje) oraz zwiększa dywersyfikacje swojego portfolio.

Poziom 4: 6-Cyfrowiec (100,000 PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie zaczyna inwestować w nieruchomości lub biznesy, udziela przynajmniej jednego wykładu dla osób z poziomu 1,2 i 3. Osoba na tym poziomie może też dołączać do wspólnych inwestycji w społeczności.

Poziom 5: Wealth Builder (500,000 PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie tworzy pierwsze źródła pasywnego przychodu z inwestycji, dywersyfikuje swoje portfolio jeszcze bardziej i rozwija o alternatywne źródła inwestycji. Dodatkowo osoba na tym poziomie buduje swój plan przekazania środków.

Poziom 6: Cool Guy Senior (1 MLN PLN zainwestowane)

Osoba na tym poziomie zaczyna inwestować na całym świecie i buduje swoją wiedzę przez głębokie relacje z innymi członkami społeczności Cool Guys. Osoba na tym poziomie udziela przynajmniej jednego wykładu dla osób z poziomu 4, 5.

Brak aktywności jest zrozumiały, ale jeżeli nie będziesz się udzielać przynajmniej raz na miesiąc (merytorycznie) oraz nie będziesz aktualizować swoich inwestycji, to wpadniesz do Lodowych Lochów. Bez obaw. Możesz je opuścić, jeżeli wykonasz 2 małe zdania. Jedno z tych zadań pomoże Tobie. Drugie społeczności. Najlepiej być aktywnym i nie trafiać do Lodowych Lochów.

Utrzymujemy się z subskrypcji.

Dzięki temu nie musimy promować durnych ofert instytucji finansowych lub szemranych produktów finansowych. Blokujemy ludzi, którzy wewnątrz społeczności polecają coś, co może sprawić krzywdę naszym członkom. Dzięki temu mamy super zdrową społeczność, gdzie nie ma miejsca na wykorzystywanie słabości innych osób.

TAK i NIE. Otrzymasz dostęp do materiałów, ale jednak w grupie wspólnej pracy (Discord) użyliśmy parę mechanizmów, które zachęcą Cię do pracy. Kanały i materiały są otwierane, gdy "awansujesz" na kolejny poziom w swojej historii inwestora. Wykonujesz zadania, ulepszasz swoje finanse i masz dostęp do nowych i nowych materiałów.

Naszą wizją jest ułatwienie Polakom bezpiecznego inwestowania bez obawy na to, że zostaną oszukani. Transparentnie i bezpieczenie.

Nasza misja to zwiększenie wiedzy finansowej Polaków, aby stanowili potęgę na rynku światowym.

Oczywiście. Skorzystaj z podwójnej gwarancji LODU. Masz 30 dni na zwrot bez pytania.

Jeżeli wykupisz dostęp LIFETIME, to stajesz się posiadaczem 1 z 1000 dostępów. Każdy z tych dostępów możesz potem odsprzedać na rynku wtórnym. Innymi słowy: dołączasz, używasz, sprzedajesz swój dostęp innej osobie... nawet za kilka lat.

TAK. Cenimy potrzeby osób w naszej społeczności. Nasz zespół sprawdza naszych uczestników, aby upewnić się, że mają odpowiednie poziomy swoich finansów, aby uczestniczyć w dyskusjach na danym poziomie. Natomiast już w samej grupie możesz identyfikować się swoim loginem, a nie imieniem i nazwiskiem.